Zwiastun kontynuacji Banjo-Kazooie to wszystko, o czym kiedykolwiek marzyliśmy

Banjo-Threeie został stworzony przez fana i jest to kontynuacja Banjo Kazooie, której potrzebowaliśmy przez ostatnią dekadę.

To naprawdę zbrodnicze, że nie powstała jeszcze kolejna gra Banjo-Kazooie, zwłaszcza że Xbox i Nintendo dobrze ze sobą grają.

Krążą plotki, że będzie to trzecia gra z serii (nie liczymy Nakrętki i śruby Banjo-Kazooie), otrzymał zielone światło od Microsoftu, ale niestety nie ma potwierdzenia, że ​​jest prawdziwy ani czy Rare go wyprodukuje.

Biorąc to pod uwagę, po sukcesach, jakie ikony gier retro, takie jak Crash Bandicoot i Spyro The Dragon, odniosły w ciągu ostatnich kilku lat, kolejna przygoda z niedźwiedziem i ptakiem wydaje się oczywistością.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to mogłoby potencjalnie wyglądać, nie zastanawiaj się więcej, ponieważ jeden z fanów podjął się stworzenia koncepcji kontynuacji i wygląda ona fantastycznie.

The Banjo-Threeie „przyczepa” była wspólny na YouTube za pośrednictwem kanału Project Dream, trafna nazwa, ponieważ wygląda jak wszystko, o czym kiedykolwiek marzyliśmy i nie tylko.

Zwiastun zabiera widzów przez różnorodne, piękne i kolorowe środowiska, przypominające różne biomy i poziomy z oryginalnej gry.

Obecne są także ulubione postacie fanów, takie jak Trixie i Mumbo Jumbo, które wyglądają lepiej niż kiedykolwiek dzięki wyraźnej grafice HD.

Podsumowując, zwiastun koncepcyjny jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o odtworzenie kreskówkowego, żywego świata Banjo-Kazooiei jeśli oficjalna kontynuacja będzie wyglądać podobnie, z pewnością będzie arcydziełem.

Mamy nadzieję, że lato i związane z nim różne wydarzenia prezentujące gry sprawią nam miłą niespodziankę w postaci nowego Banioł-Kazooie gra, która, miejmy nadzieję, pojawi się na Xbox Series X/S, PC i Nintendo Switch. Trzymam kciuki, co?