O nas

Witamy w Gryteren! Jesteśmy grupą włoskich autorów gier. Naszą misją jest dostarczanie radości i śmiechu społeczności graczy, jeden piksel na raz, poprzez nasze teksty.

Bartłomiej (redaktor naczelny): mistrz chaosu Ten facet zna się na klawiaturze i myszce, ale jest też mistrzem chaosu. Kiedy nie jest zajęty dręczeniem noobów, prawdopodobnie je pizzę, bawi się z kotem lub próbuje przekonać mamę, że granie to prawdziwa praca.

Marek (Autor): Marek jest zapalonym graczem, którego pasją są gry komputerowe i rowery. Dzięki swojej rozległej wiedzy na temat branży gier i umiejętności bycia na bieżąco jest wiarygodnym źródłem wiadomości ze świata gier. Jego pasja do gier i jazdy na rowerze znajduje odzwierciedlenie w jego artykułach. Kiedy nie ratuję świata przed złymi złoczyńcami ani nie ścigam się z czasem, możesz mnie spotkać przeżuwającego pizzę i popijającego napój gazowany. Moja supermoc? Dostrzegam ukryte jajko wielkanocne z odległości mili. Obejmuje głównie wiadomości związane z grami komputerowymi, ale będzie także zawierał artykuły z poradami i trikami.

Zastrzeżenie: Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób, żyjących lub zmarłych, jest całkowicie przypadkowe i nie należy go traktować poważnie. Jeśli nie jesteś jednym z autorów, wtedy jest to całkowita prawda.

Przekąski zawsze docierają!