Zack Snyder ostrzega, że ​​ma plany na 6 filmów o Rebel Moon

Reżyser Zack Snyder twierdzi, że ma plany na sześć filmów o Rebel Moon, więc zapnij pasy i przygotuj się na długą podróż.

W branży filmowej sequele są prawie nieuniknione, dlatego Gwiezdne Wojny wciąż są tytanem rozrywki science-fiction, dzięki sequelom i spin-offom.

Czasami te sequele są jak szczęśliwe przypadki, gdy film dobrze sobie radzi, rodzaj decyzji typu „no cóż, udało się za pierwszym razem, zróbmy to jeszcze raz”.

Jednak niektórzy filmowcy wiedzą, kiedy mają coś dobrego w rękach. Jednym z nich jest Zack Snyder, który jest tak pewny swojego najnowszego świata Księżyc Rebeliantów że drażni w sumie sześć filmów.

Pierwszy film, właśnie tzw Księżyc Rebeliantówzostał nakręcony równolegle z kontynuacją Rebel Moon, część druga: Scarrzyverz których ten ostatni faktycznie wylądował w serwisie Netflix dzisiaj, 19 kwietnia.

W niedawnym wywiadzie dla RadioTimes mówiąc o filmach, Zack Snyder został zapytany, czy ma plany na dodatkowe sequele.

Okazuje się, że tak, a właściwie ma plany na potencjalną sagę jako reżyser powiedział: „Myślę, że cztery mają sens. Cztery lub sześć filmów, w zależności… Myślę, że za każdym razem, gdy kręcimy jeden z tych filmów, kręcimy dwa, oto jest pytanie.

Snyder dodał: „Któregoś dnia rozmawialiśmy o tym i pomyślałem, czy widzowie byliby rozczarowani, gdyby teraz otrzymali tylko jeden film od Księżyc Rebeliantów? Czy powiedzieliby: „Och, teraz jest jeden?” Świetnie.'”

Jeśli więc podobały Ci się filmy Rebel Moon, masz szczęście, ponieważ Snyder najwyraźniej lubi je robić, choć to, kiedy powstanie ukończona seria, to już inna kwestia.