Użytkownicy Steam mogą pobrać wiele pakietów DLC za darmo przez ograniczony czas

Steam to prezent, który stale daje strona sklepowa Valve, oferując użytkownikom szansę zdobycia wielu pakietów DLC za darmo przez ograniczony czas.

Po raz pierwszy wydany w 2019 r., Mistrzowie Minionków to „wciągająca, szybka hybryda gier karcianych i obrony wieży” stworzona przez twórców z BetaDwarf.

Niezależnie od tego, czy grasz 1 na 1, czy w epickich turniejach online dla wielu graczy, będziesz mógł skorzystać z innowacyjnej strategii i dziwacznych zagrań, aby zwyciężyć, zbierając ponad 200 unikalnych kart.

„Najwięksi mistrzowie królestwa ścierają się w niekończącym się konflikcie o chwałę” – czyta streszczenie Steama. „Czy będziesz grać w trybie Control, Aggressive, Swarm czy Giant Minions? Wybierz Mistrza pasującego do Twojego stylu gry i zbuduj najlepszą talię, aby pokonać przeciwników w krótkich, intensywnych grach w czasie rzeczywistym!”

Nie tylko możesz pobrać Mistrzowie Minionków za darmo, ale teraz Steam daje graczom szansę zdobycia czterech DLC do TCG, a wszystko to za darmo.

The Mistrzowie Minionków – Powstańcie!, Mistrzowie Minionków – Górska Pieśń, Mistrzowie Minionków – Odmrożenie I Mistrzowie Minionów – Gorliwe Piekło DLC są teraz bezpłatne na Steamie do 24 kwietnia. Ponieważ DLC dodają mnóstwo dodatkowej zawartości kolekcjonerskiej, nie jest to okazja, którą można przegapić.

Mistrzowie Minionków – Powstańcie! dodaje do gry podstawowej „pakiet wartości +300%”, a także potężną Morellię, Królową Lisza. Mistrzowie Minionków – Górska Pieśń dodaje również ten sam pakiet wartości, aby wzmocnić swój klan.

Dodatkowo, Mistrzowie Minionków – Odmrożenie dodaje zupełnie nowe karty, awatary i moc dla twojej armii nieumarłych i wreszcie Gorliwe piekło DLC to „skrzynka frakcji”, która umożliwi ci poszerzenie stale rosnącej kolekcji frakcji.

Ponieważ podstawowa gra i wszystkie cztery dodatki DLC są obecnie dostępne za darmo, jest to idealny moment na zebranie kart i stoczenie bitwy w Mistrzowie Minionków tego kwietnia.