Steam udostępnia 3 bezpłatne pliki do pobrania dostępne przez ograniczony czas, które musisz szybko pobrać

Aby uczcić FPS Fest, Steam daje użytkownikom szansę zdobycia darmowych gadżetów do pobrania, ale nie ociągajcie się, bo szybko wyjdą.

W końcu nadszedł czas Steam FPS Fest 2024, a to oznacza, że ​​użytkownicy mogą zdobyć niesamowite oferty na gry, które od zawsze znajdowały się na ich listach życzeń.

W popularnym sklepie cyfrowym Valve na komputery PC trwa ogromna, ciągła wyprzedaż poświęcona – tak, zgadliście – grom FPS. W dniach od 15 do 22 kwietnia gracze będą mogli nie tylko uzyskać dostęp do ogromnych ofert na wybrane tytuły, ale także wypróbować wersje demonstracyjne nadchodzących tytułów FPS.

Ceny ponad trzydziestu gier zostały obniżone, więc na FPS Fest każdy znajdzie coś dla siebie. Dotyczy to popularnych tytułów, takich jak wiele wpisów z serii Far Cry i Fallout Pogranicza 3, LOSMetro 2033 Redux i więcej.

Jeśli jednak tym razem nie będziesz w stanie pobrać gry, nadal będziesz mógł coś zrobić, ponieważ wyprzedaż FPS nagradza graczy darmowymi plikami do pobrania, aby ulepszyć ich profile Steam.

Dostępny w sklepie Steam Points użytkownicy będą mogli pobrać animowany awatar, ramkę awatara i animowaną naklejkę.

Animowany awatar przedstawia broń popularną w naszych ulubionych grach FPS, ramka awatara ozdobi nasze zdjęcia profilowe w kolorze brązu, a animowana naklejka ponownie przedstawia broń w stylu kreskówek.

Jak już wspomnieliśmy, te gratisy znikną w tym samym czasie, gdy zakończy się FPS Fest, więc koniecznie zgarnij je teraz, a jeśli masz taką możliwość, sprawdź kilka niesamowitych ofert dzięki uprzejmości Valve.

Z powiązanych wiadomości wynika, że ​​obecnie na platformie Steam można pobrać 36 bezpłatnych gier bez konieczności posiadania subskrypcji i nie, nie ma w tym żadnego haczyka.