Steam udostępnia 25 ogromnych gier do bezpłatnego pobrania w ramach ograniczonej czasowo oferty

Jeśli jesteś fanem strzelanek pierwszoosobowych, na pewno zechcesz udać się na Steam.

W sklepie odbywa się obecnie Steam FPS Fest, który potrwa do 22 kwietnia, do godz. 10:00 czasu PT / 17:00 GMT.

Oferuje szeroką gamę niesamowitych rabatów. Obecnie możesz chwycić LOS z 80% rabatem, Opad 4 z 75% rabatem, Far cry 5 z 85% rabatem i Resident Evil Zagrożenie biologiczne z 60% rabatem.

W innym miejscu strony wydarzenia znajdziesz szeroki wybór wersji demonstracyjnych, z których możesz korzystać przez ograniczony czas.

Chociaż nie jestem w stanie wymienić i zagłębić się w każdą oferowaną wersję demonstracyjną, postaram się wyróżnić najlepsze.

Jeśli chodzi o dostępne wersje demonstracyjne nadchodzących tytułów, ROBOBEAT, Exosuit, Undead City, ASTROSWARM, Selaco, Road to Vostok, Z-Grav: Clash, Symulacja agenta, Strefa finałowa odliczaniaI Mio i gorące lato okazują się być najpopularniejszymi opcjami.

Od solowego programisty Simona Fredholma, ROBOBEAT to oparta na rytmach strzelanka z łupami, w której wcielasz się w Ace’a, „łowcę nagród z misją schwytania-zniszczonego-złodzieja-robota Frazzera w jego ciągle zmieniającej się kryjówce”.

Opracowany przez wyjście awaryjne, Egzoszkielet to dynamiczna strzelanka, której celem jest maksymalizacja przyjemności z rozgrywki: „Gra nie ma fabuły, a nacisk kładziony jest jedynie na nieokiełznaną akcję i nietypowy styl wizualny”. Obydwa okazują się być hitami wśród graczy.

Jeśli chodzi o to, co wyróżnia się w kategorii „ostatnio wydane” dema, warto to sprawdzić Czarodziej Pustki, Over Islands, Frogmonster, Podniebna Eskadra, Niedźwiedzie w Kosmosie, Stalowa Mantykora, Blockpost Mobile, Koci Shenanigans, BeachHeadLub Meteoryczna VR.

Czarodziej Pustki pochodzi z Antique Gear Games i wygląda na to, co byś dostał, gdybyś to zrobił Minecrafta FPS-a.

„Dzierż dwie różdżki, aby lewitować, manipulować czasem, wywoływać eksplozje i korzystać z innych unikalnych umiejętności w tej szybkiej grze FPS z elementami roguelike! Przeglądaj generowane proceduralnie lochy. Kupuj potężne ulepszenia od podejrzanie wyglądających sprzedawców. Pokonaj czarodzieja próżni” – czytamy w opisie.

Aridide Productions Nad Wyspami wpadło mi w oko. W tej grze będziesz „podróżować z wyspy na wyspę, budować kwitnące latające miasto, walczyć z piratami powietrznymi na pokładzie sterowca i podejmować ważne decyzje, nurkując w starożytnych świątyniach, aby pokonać dzieci bogini i zabić ich demoniczne armie. ”

W innym miejscu dema dla ULTRAKILL, Roboquest, Soulslinger: Wysłannik Śmierci, Half-Life 2I Pusty pociąg wszystkie okazują się również popularne.

Musi być tam coś, co spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli nie, warto przejrzeć stronę Steam FPS Fest.