Spyro wkrótce powróci na konsolę Xbox

Może już czas powiesić brakujące plakaty: „Potrzebne informacje na temat miejsca pobytu małego fioletowego smoka, odpowiedzi na imię Spyro”.

Ta ikona gier po raz ostatni pojawiła się na naszych ekranach w 2018 roku Trylogia Spyro Reignited i nie trzeba dodawać, że wszyscy desperacko pragniemy wiedzieć, kiedy powróci.

Toys For Bob z pewnością rzucał podpowiedziami, ale nie mieliśmy prawie żadnych konkretów do omówienia.

W zeszłym roku twórcy zostali sfotografowani podczas prezentacji Unreal Engine 5, na którym rozmyty ekran miał zauważalnie fioletowy odcień.

Spyro rzeczywiście się pojawił Zespół Crash Rumble ale to nie wystarczy, aby zadowolić fanów, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gra wydaje się skazana na porażkę po zakończeniu wsparcia zaledwie dziewięć miesięcy po premierze. Jego serwery na razie pozostają aktywne.

Według Matta Booty’ego z Xbox będzie to „podobne do gier, które Toys For Bob stworzyło w przeszłości”, co sprawi, że zupełnie nowa gra Spyro stanie się możliwą opcją.

Jakakolwiek gra, do premiery najprawdopodobniej miną lata, ale wydaje się, że coś związanego ze Spyro pojawi się w najbliższej przyszłości.

Niedawno użytkownik Twittera klobrille cętkowany że Trylogia Spyro Reignited został dodany do sklepu Microsoft Store z listą osiągnięć Xbox.

Jest to o tyle istotne, że w większość gier dostępnych w ramach Game Pass można grać zarówno na konsoli, jak i na komputerze PC. Wydaje się to celowe Trylogia Spyro Reignited jest nagle dostępny w sklepie komputerowym Microsoftu.

Może to być czysty zbieg okoliczności, ale z pewnością warto rozważyć możliwość, że tak nie jest.

„Niezłe, jeśli to prawda” – napisał jeden z fanów. „Ale wciąż mam nadzieję, że Spyro otrzyma w końcu aktualizację do 60 klatek na sekundę na konsolach.”

Diablo IV była pierwszą grą Activision, która trafiła do Game Pass po przejęciu Microsoftu. To ma sens, że być może w następnej kolejności wybiorą tytuł rodzinny.

Dzisiaj zaprezentowano najnowszą ofertę Game Pass. Trylogia Spyro Reignited nie było na liście, ale wkrótce będziesz mógł się cieszyć Harold Halibut, Orkowie muszą umrzeć! 3, EA Sports NHL 24, Eiyuden Chronicle: Stu bohaterów, Kolejny skarb kraba, Władcy dworówI Miłej śmierci.

Miejmy nadzieję, że Spyro pojawi się w następnej partii.