Skyrim zderza się z Far Cry Primal w tej grze RPG z otwartym światem

Fani przełomowej gry RPG The Elder Scrolls V: Skyrim i mniej znane Far Cry Primal mogą się z radością dowiedzieć o nadchodzącym tytule, który łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów.

Wszyscy wiemy, że każda gra jest podobna The Elder Scrolls V: Skyrim wystarczy, aby ożywić uszy każdego gracza. Gra RPG Bethesdy przejdzie do historii jako jedna z najlepszych, nic więc dziwnego, że nowi twórcy postrzegają ją jako główną inspirację.

Dodatkowo w 2016 r Far Cry Primal to być może jedna z mniej znanych odsłon serii Far Cry, ale nie mniej przyjemna.

Co ważniejsze, co by się stało, gdyby połączyć te dwa elementy? Twórcy Games Box najwyraźniej mają odpowiedź w swojej nadchodzącej grze o przetrwaniu w otwartym świecie, Prymitywny.

Prymitywny Akcja rozgrywa się w brutalnej epoce kamienia łupanego, gdzie będziesz musiał walczyć, podbijać i dominować, aby dotrzeć na szczyt łańcucha pokarmowego. Rozgrywając się na mapie otwartego świata, gracze będą musieli poruszać się po świecie pełnym niebezpieczeństw, śmiercionośnych bestii i wrogich plemion.

„Odważ się przetrwać!” Czyta oficjalny Steam streszczenie. „Dziesiątki tysięcy lat temu, kiedy światem rządziły siły natury, zarówno neandertalczycy, jak i Sapiens (Homo sapiens) dzięki swojej przebiegłości i sile próbowali przetrwać w brutalnej rzeczywistości epoki kamienia.

Stale doskonalili swoją broń, ubiór, komunikację i strategie łowieckie, aby przetrwać w codziennych warunkach, w obliczu ekstremalnych niebezpieczeństw czyhających na każdym kroku.

Wszystko to znajdziesz w sobie Prymitywny. Unikając potężnych mamutów zamieszkujących tę krainę, gracze będą musieli wspinać się po szczeblach hierarchii grupy myśliwych, jednocześnie znajdując zasoby, wytwarzając przedmioty i oczywiście walcząc o przetrwanie.

Chociaż Prymitywny nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery, już teraz możesz dodać do swojej listy życzeń coś, co wygląda na spektakularną grę o przetrwaniu w otwartym świecie.