Skyline Valley to nowy, ważny dodatek w drodze

Fani Fallouta mają jak dotąd całkiem udany miesiąc, ponieważ dostępny jest niesamowity program telewizyjny i zapowiedziano duże rozszerzenie Fallouta 76.

Trudno w tej chwili nie wspomnieć o Falloucie, w końcu serial ten cieszy się popularnością jako jedna z najbardziej udanych adaptacji gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały.

The Opad show uderzył tak mocno, że się udało Ostatni z nas fani są zdenerwowani, a fani Halo płaczą po niezbyt dokładnej adaptacji strzelanek pierwszoosobowych.

Jeśli po obejrzeniu serialu masz ochotę zagrać w niektóre gry z serii Fallout, pozwól nam polecić Fallouta 76w którą możesz teraz grać bezpłatnie na wszystkich platformach i bez dodatkowych kosztów w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Po katastrofalnej premierze Bethesda z biegiem czasu znacząco ulepszyła grę, wprowadzając kilka aktualizacji zawartości, a także duże rozszerzenie, które pojawi się jeszcze w tym roku.

Bethesda znalazła ostatnio czas na zapowiedź nadchodzącego rozszerzenia, tzw Dolina Skylinektóry jest obecnie w trakcie masowych testów.

Dodaje zupełnie nowy obszar do eksploracji w grze, w tym nowych NPC do spotkania, tajemnice do rozwiązania i więcej zadań, za które można zdobyć XP.

Dokuczają także nowe dziwne efekty pogodowe, pokazane w materiałach promocyjnych jako wiązka czerwonego światła wystrzeliwana w niebo, choć jej wpływ na środowisko pozostaje tajemnicą.

Kolejny dodatek do Fallouta 76 to zawartość inspirowana serialem telewizyjnym, w tym nowy, błyszczący kombinezon Vault 33, który możesz teraz odebrać za darmo.

Fani Fallouta wciąż mają na co czekać, w tym na nowe aktualizacje gier, a także wiadomość, że serial telewizyjny został już zatwierdzony na drugi sezon.