Rise Of The Ronin do pobrania za darmo już teraz dla graczy PlayStation

Użytkownicy PlayStation mogą pobrać kopię Powstanie Ronina w zasadzie za darmo w ramach programu nagród PlayStation Stars.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w PlayStation Stars, naprawdę wiele tracisz, ponieważ jest to szybki i łatwy sposób na zdobycie środków w sklepie, które możesz wydać na mnóstwo gier i rozszerzeń DLC.

Chociaż w większości przypadków punkty można po prostu wymienić na karty podarunkowe do wykorzystania w PlayStation Store, czasami program umożliwia wymianę całych gier bez dodatkowych kosztów.

Ten miesiąc nie jest wyjątkiem, ponieważ każdy, kto zapisze się do programu nagród, może wydać swoje cenne punkty na:

  • Dodatek Bloodborne: The Old Hunters – PlayStation 4 (5000 punktów)
  • Balatro – PlayStation 4, PlayStation 5 (3750 punktów)
  • Helldivers 2 – PlayStation 5 (10 000 punktów)
  • Minecraft – PlayStation 4 (5000 punktów)
  • Narodziny Ronina – PlayStation 5 (17 500 punktów)

Niedawno wydana gra RPG akcji to duszna przygoda z błyskawiczną walką, różnorodnymi stylami gry dla każdego typu gracza i oczywiście kilkoma dzikimi spotkaniami z bossami.

Możesz teraz pobrać całą grę za pomocą Tylko saldo punktów PlayStation, pod warunkiem, że masz ich wystarczająco dużo, aby je pokryć.

Chociaż 17 500 odpowiada wartości pełnopłatnej gry, przynajmniej otrzymujesz Powstanie Ronina bez konieczności wydawania ciężko zarobionych pieniędzy, ponownie, tylko jeśli masz wystarczającą liczbę punktów.

Jeśli brakuje Ci kilku punktów, nie martw się, ponieważ istnieje wiele sposobów na zwiększenie swojej równowagi poprzez kilka wyzwań PlayStation Stars.