PlayStation w końcu uruchamia ważną funkcję, o którą prosili gracze

Zmiana następuje. Może się to zdarzyć w ślimaczym tempie, ale ostatecznie gracze dostaną to, czego chcą; PlayStation wprowadziło bardzo pożądaną funkcję gracza i wreszcie świat znów nabiera sensu.

Trofea można zdobyć na PC.

Zgadza się, w końcu stało się to rzeczywistością. Jeszcze lepiej, ten uznany Duch Cuszimy Wersja reżyserska będzie pierwszą grą, która zaprezentuje ten cud technologii (to sarkazm, ludzie).

PlayStation ogłosiło to wielkie posunięcie na Twitterze i, jak można się było spodziewać, gracze nie byli tym faktem zachwyceni. Nie tylko dlatego, że dostają teraz trofea, ale także dlatego, że nowa „nakładka” PS będzie zawierać także Twoje ustawienia, profil i listę znajomych.

„To naprawdę świetne” – przeczytano w jednym z postów, po czym dodano: „Następnym krokiem jest sklep PSN z funkcją cross-play na PC. Byłoby wspaniale, gdyby w moje gry na PS5 można było grać także na PC”.

Inny komentarz spotkał się z mniejszą liczbą komentarzy, ale był pod takim samym wrażeniem, że Sony wysłuchało jego fanów. „Woah. To jest niesamowite!” powiedział YouTuber SpawnPoiint.

Możliwość zdobywania trofeów na komputerze pojawia się w momencie, gdy krążą pogłoski, że Sony będzie również testować kontrowersyjną nową funkcję, która bardzo podzieliła fanów.

Huśtawki i ronda, co?

Kiedy jedne drzwi się otwierają, drugie się zamykają i tak jest w przypadku gier PlayStation Plus, które wyjdą z usługi w maju. Zasadniczo nie możemy mieć dobrego zbyt długo, zanim coś ustąpi i przywróci status quo do tego, co znamy.

Mimo wszystko dzisiaj chodzi o zwycięstwa, a gracze PS z pewnością je otrzymają dzięki nowej funkcji trofeów na PC.