Oblivion właśnie doczekał się ogromnego rozszerzenia dla fanów, które można pobrać bezpłatnie

The Elder Scrolls IV: Oblivion stała się jeszcze większa dzięki darmowemu rozszerzeniu, które możesz pobrać już teraz.

Na szczęście można w nią grać na komputerze PC za pośrednictwem platformy Steam. Jest to także tytuł kompatybilny wstecz z nowoczesnymi konsolami Xbox.

Dziś jednak mówimy konkretnie o wersji na PC, ponieważ po zainstalowaniu odpowiednich modów można ją przekształcić w zupełnie inną grę, która może konkurować nawet Skyrima u szczytu.

Jeden mod, tzw Podróż do centrum Nirnma rozmiar oficjalnego rozszerzenia DLC i doda wiele godzin do istniejącej rozgrywki.

W oficjalnym opisie twórcy moda, Samthesona, czytamy: „Podążaj śladami słynnego odkrywcy i szukaj prawdy o dawno zapomnianym mieście”.

Mówi się, że prace nad rozszerzeniem trwały dwa lata i zapewnią graczom ponad 80 nowych lokacji do odkrycia, około 100 zupełnie nowych wydarzeń scenariuszowych, których nie ma w podstawowej wersji gry, oraz mnóstwo sekretów do odkrycia podczas rozgrywki.

Oczywiście najlepsze w tym modzie jest to, że jest całkowicie darmowy i można go teraz pobrać z NexusMods.

Zapomnienie warto zagrać, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś lub jeśli minęło trochę czasu i masz ochotę na nostalgiczną zabawę.

Oczywiście warto również zasugerować wypróbowanie The Elder Scrolls III: Morrowind także, oprócz Fallout 3 I Fallout: Nowe Vegas jeśli niedawny występ na żywo wprawił Cię w nastrój.

Gracze na PC mogą nie tylko cieszyć się tymi grami w pełni, ale także z dodatkowymi ulepszeniami dzięki różnorodnym modom.