Need For Speed ​​Underground 2 – remaster nowej generacji – możesz teraz pobrać bezpłatnie

Tęsknota za starymi dobrymi czasami serii Need for Speed ​​wiąże się z byciem fanem; choć nowsze tytuły były przyzwoite, to w klasykach kryje się prawdziwa siła serii.

Jednym z popularnych tytułów Need for Speed, uznawanych za wybitną gwiazdę, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę, jest Need for Speed ​​Underground 2. Jeśli chodzi o fanów, ścieżka dźwiękowa nie ma sobie równych.

Fani, którzy chcą na nowo przeżyć emocje panujące w początkach XXI wieku, mogą to zrobić, pobierając bezpłatnie zremasterowaną wersję tej kultowej gry.Nie wygląda tak niesamowicie, jak jego współczesne odpowiedniki z Need for Speed, ale to Podziemie 2 reorganizacja zdecydowanie przywraca grę do życia. „Człowieku, jest super!!!!!!!” – napisał jeden z podekscytowanych fanów.

Inny po prostu powiedział: „Do diabła, tak”.

To prawda, że ​​nie są to tryskające podziwem słowa fanów, jednakże podkreślają, jak szczęśliwi są fani, mogąc grać w tę grę z „szalenie zmodyfikowaną” grafiką.

Gracze tęskniący za bardziej wyrafinowanym remasterem nowej generacji mają do wyboru inne projekty stworzone przez fanów, które warto sprawdzić – na przykład oszałamiający remake gry na Unreal Engine 5 Need for Speed: Najbardziej poszukiwani.

Jednak z tych dwóch tytułów to tak Need for Speed ​​Underground 2 to rozpaczliwie woła o remake, tak twierdzi fandom. Mimo że nie jest to remake, którego wszyscy chcą, ten remaster daje nam mały wgląd w to, jak mógłby wyglądać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie sami zagrać w remaster – a nie tylko go obejrzeć – możecie pobrać mod Digital Dreams za darmo. Pełna lista innych dzieł moddera znajduje się na YouTube w NFS Podziemie 2 zremasteruj wideo.

Niektórzy mogą powiedzieć, że gra „nie zestarzała się dobrze”, ale nadal „wygląda tak dobrze jak na grę na PS2”.