Fani Wiedźmina 4 byli oszołomieni demonstracją Unreal Engine 5

Przez lata zostaliśmy pobłogosławieni mnóstwem niesamowitych gier RPG czerpiących inspiracje od siebie nawzajem, a każda (czasami) jest jeszcze lepsza od poprzedniej, a jedna gra RPG, która przychodzi mi na myśl, to Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Pomimo istnienia już dawno Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawiła się na scenie w 2015 roku, ta gra fantasy RPG osadzona w krainach kontynentu pomogła polskiemu deweloperowi CD Projekt RED na mapie i od tego czasu studio nie ogląda się za siebie.

Przez lata Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na innych platformach, w tym na bardzo imponującym porcie dla Nintendo Switch. Otrzyma także wspaniałą bezpłatną aktualizację nowej generacji na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w grudniu 2022 roku.

Sukces Wiedźmin 3: Dziki Gon znacznie przekroczył świat gier wideo i doczekałby się nie tylko adaptacji powieści graficznych i gier planszowych, ale także zadebiutuje w serialu aktorskim na platformie Netflix w 2019 r., który obecnie wkracza w czwarty sezon. Jednak charyzmatyczny Henry Cavill nie będzie już grał Geralta z Rivii w adaptacji, ponieważ obowiązki przejął Liam Hemsworth.

Jak możesz sobie wyobrazić, kiedy Wiedźmin 4 została ogłoszona przez CDPR w marcu 2022 roku we współpracy z Epic Games, spotkała się z dużym entuzjazmem fanów. Nie ogłoszono daty premiery Wiedźmin 4 jeszcze, ale wiemy, że będzie napędzany silnikiem Unreal Engine 5.Czekamy na pierwszy materiał z rozgrywki Wiedźmin 4, twórca koncepcji Digital Dreams wziął sprawy w swoje ręce. Film załadowany na kanał YouTube Digital Dreams zatytułowany „This is how”. Wiedźmin 4 powinno wyglądać” daje nam przedsmak tego, jak gra może wyglądać.

Olśniewający plik przesłany na silnik Unreal Engine 5 nie zawiera żadnych postaci ani rozgrywki, ale film instruktażowy przedstawiający gotycki cmentarz i stary kościół jest warty zobaczenia, a fani w sekcji komentarzy są pod ogromnym wrażeniem.

„Bardzo oszałamiające efekty wizualne! Dziękuję za klimatyczny materiał!” powiedział Twentyonebynine. „Stary, jeśli Wiedźmin 4 wygląda tak, nigdy nie wyjdę z domu” – odpowiedział tedahwooga.

Zawsze, gdy Wiedźmin 4 pojawi się, prawdopodobnie zostanie wydany na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zakładając, że wypuści tę generację konsoli.