Dyrektor generalny Pocketpair jest „dumny” z faktu, że powstają klony Palworld

Czy dyrektor generalny Pocketpair zmienił zdanie ws Palworld „klony”? Wydaje się, że tak, biorąc pod uwagę ich najnowsze komentarze.

To było dopiero na początku tego tygodnia Palworld deweloperzy, Pocketpair, wydawali się zirytowani tym, że nowe gry zdzierają ich zawartość. Jednak teraz nastąpiła niewielka zmiana perspektywy i dyrektor generalny podobno jest „dumny” ze swoich wpływów.

Palworld miał niesamowite wzloty i kilka gorzkich upadków, a liczba graczy obecnie prawie całkowicie spadła. Mimo to z tych popiołów powstają inne gry gotowe na wyprawę do świata łapania potworów.

W poście na Twitterze PalworldDyrektor generalny Takuro Mizobe powiedział: „Jestem dumny, że inne firmy chcą tworzyć gry takie jak Palworld.”

„W przeszłości branża wprowadzała innowacje, gdy pożyczaliśmy pomysły z gier, które kochamy. Jestem zaskoczony, że wiele wysokiej jakości gier mobilnych jest już w fazie rozwoju” – podsumowali.

Mizobe chciało także jasno powiedzieć, że nie „oskarżyło” nikogo o kopiowanie treści – „„ „Oskarżanie” kogoś o coś oznacza stwierdzenie, że robi on coś złego. Nie sądzę, że to, co robi Tencent, jest złe.

Byłoby dziwne, gdyby Pocketpair był zdenerwowany „klonami”, biorąc pod uwagę, jak nieszczęśliwe było Nintendo z powodu wielu podobieństw między Palworld I Pokémony.

Ale jeśli tak wiele gier będzie się naśladować, gdzie pozostanie niegdyś świetny tytuł Steam?

Niedawna oficjalna zapowiedź PlayStation 5 tymczasowo tchnęła nowe życie Palworldgdyż potencjalni gracze trzymają kciuki w nadziei, że gra pojawi się na platformie.

Pojawiła się też wiadomość, że dodany zostanie także nowy tryb, o który błagaliśmy Palworld. Podsumowując, przyszłość nie wydaje się tak ponura, jak można by sądzić po zmniejszonych liczbach na Steamie.

Następny Palworld aktualizacja zaplanowana jest na lato; do tego czasu zawsze możemy bawić się innymi przygodami, jeśli zajdzie taka potrzeba.