Cyberpunk 2077 do pobrania za darmo pozwala na rozegranie prawie 200 nowych zadań

Minie dużo, dużo czasu, zanim CD Projekt RED będzie gotowy ujawnić więcej na temat nadchodzącej gry Projekt Orionoficjalna kontynuacja Cyberpunka 2077.

Jeśli się uwzględni Widmowa wolność ma być jedynym rozszerzeniem do gry, a jego premiera w zeszłym roku oznaczała koniec pewnej ery.

Ostatnie kilka lat było dla nas transformacyjne Cyberpunka 2077 i chociaż nie są planowane żadne dalsze rozszerzenia, producent wykonawczy Maciej Włodarkiewicz zażartował coś po zeszłotygodniowej wygranej gry BAFTA Best Evolving.

„Nie chcę niczego obiecywać, ale na pewno Cyberpunk jest głęboko w naszych sercach i jeśli znajdziemy jakiś rozsądny sposób, aby to utrzymać, zrobimy to” – powiedział nam. Weźmiemy to.

Podczas gdy czekamy na coś oficjalnego od CD Projekt RED, grający Cyberpunka 2077 na PC mogą chcieć skorzystać z modów, aby urozmaicić rozgrywkę.

Jeśli szukasz nowych zadań, które pozwolą Ci zająć się czymś, wybierz „Osoby zaginione – ukryte skarby naprawiacza” mod może być właśnie dla Ciebie.

Stworzony przez użytkownika NexusMods Darkcopse, mod dodaje 194 nowe koncerty Fixera, co powinno wystarczyć, abyś był zajęty.

„Ten mod dodaje 194 nowe występy Fixera z ponad 400 nowymi wiadomościami SMS, które poprowadzą Cię przez proces odnalezienia 194 Ukrytych Klejnotów wbudowanych w podstawową grę. Będą one przydzielane pojedynczo przez Naprawiacza z odpowiedniej dzielnicy i będą stanowić punkt orientacyjny na mapie, który pomoże znaleźć cel. Oferuje euro, XP i SC za ukończenie koncertu” – czytamy w opisie.

Mod pobrano już prawie 400 000 razy, a jego sukces świadczy o jego jakości.

Można ją pobrać całkowicie za darmo, więc jeśli jesteś graczem na PC, naprawdę nie masz nic do stracenia.