Black Flag w doskonałym dodatku o tematyce pirackiej

Wiesz, że brakuje jednej rzeczy Skyrima? Piraci. Choć gra jest niesamowita, brak piratów jest jej największą zbrodnią i największą wadą. Na szczęście rozszerzenie rozwiązuje problem i to w świetnym stylu.

Istnieje szeroka gama rozkoszy, których możesz doświadczyć Skyrima bez pomocy modów, jak jedzenie każdego napotkanego składnika, z różnymi efektami. Jednak gdy już przebrniesz przez wszystko, dalej położone brzegi cię wezwą.

Piraci z Skyrima – Kardynał Północny pod Czarną Flagą może nie jest to najbardziej chwytliwy tytuł, ale mówi dokładnie, co cię czeka, jeśli zdecydujesz się rzucić kotwicę i zostać piratem, by rywalizować z Edwardem Kenwayem z Assassin’s Creed.

Możesz zrezygnować ze swoich pirackich sposobów i zamiast tego spokojnie żeglować po morzach, ale szczerze mówiąc, gdzie w tym zabawa? Dzięki temu modowi świat stoi przed tobą otworem, więc równie dobrze możesz plądrować i plądrować do woli.

Będziesz mógł nie tylko żeglować po rozbijających się falach, ale także nurkować pod nimi i eksplorować dno oceanu, jeśli tylko poczujesz się na tyle odważny. A kiedy dzień pracy dobiegnie końca, możesz zapłacić swojej załodze monetą lub rumem – czymkolwiek uznasz za stosowne za ich ciężką pracę.

Każdy, kto jest gotowy zarejestrować się jako pirat, może przejdź do NexusMods i rozpocznij swoją podróż, jednak przed rozpoczęciem przeczytaj wszystkie instrukcje dotyczące instalacji.