Bezpłatne pobieranie na Nintendo Switch to Studio Ghibli i Zelda

Gdybyśmy mogli zagrać w grę oferującą epickie przygody podobne do serii The Legend of Zelda, w pięknym stylu graficznym produkcji Studio Ghibli, z pewnością wzbudziłoby to nasze zainteresowanie, tak jak miało to miejsce w przypadku gry Bandai Namco Ni no Kuni.

Japońska firma Studio Ghibli została założona w 1985 roku i od tego czasu wyprodukowała jedne z najbardziej docenionych przez krytyków filmów animowanych wszech czasów, w tym m.in. Duchowy wyjazd, Opowieść o księżniczce KaguyiI Grób Świetlików aby wymienić tylko kilka. Jeśli chodzi o serię The Legend of Zelda, seria Nintendo dostarczała hit za hitem, aż do ostatniej istoty Łzy Królestwa w 2023 r.

Omawiana gra wideo, która łączy światy produkcji Studio Ghibli i serii The Legend of Zelda, to nadchodzący tytuł niezależny, Europy. Opracowany przez Heldera Pinto, Chozabu i Novadust Entertainment, Europy wygląda na uroczą przygodę, która rozgrzewa serce.

„Na księżycowej Europie, bujnym, terraformowanym raju w cieniu Jowisza, android o imieniu Zee wyrusza w poszukiwaniu odpowiedzi. Biegaj, szybuj i lataj po krajobrazie, rozwiązuj tajemnice w ruinach upadłej utopii i odkryj historię ostatniego żyjącego człowieka” – czytamy w streszczeniu gry.

Jeśli to czujesz Europy może Cię łaskotać, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od teraz możesz pobierać i odtwarzać Europy wersja demonstracyjna na PC przez Steam i na Nintendo Switch kurtuazja eSklepu.

Nie ogłoszono daty premiery Europy w chwili pisania tego tekstu, ale wiemy, że ukaże się w tym roku na PC i Nintendo Switch. Mamy nadzieję, że wkrótce potem pojawi się premiera na PlayStation i Xbox, o czym będziemy Was informować, jeśli tak się stanie.