Bezpłatne DLC do gry Assassin’s Creed Mirage już dostępne do pobrania

Tym, którzy jeszcze nie wypróbowali najnowszej odsłony uwielbianej serii Assassin’s Creed, firma Ubisoft oferuje możliwość bezpłatnego wypróbowania jej przez ograniczony czas.

Assassin’s Creed Miraż została wydana w październiku i była 13. główną częścią długoletniej serii Ubisoft. Akcja rozgrywa się w Bagdadzie w IX wieku i śledzi losy zabójcy Basima w jego walce z templariuszami.

Według jego recenzji pochwalił nas nasz własny Sam Cawley Assassin’s Creed Miraż o powrót do formy, twierdząc, że był to „skok wiary, który nie pozwala lądować”.

„Myślę, że ostatecznie Assassin’s Creed Miraż to wspaniały powrót do formy w serialu i bawiłem się przy tym radośnie” – kontynuował.

„Wspaniale jest widzieć, jak seria ponownie skupia się na skradankach i wciągającej narracji o Zakonie Zabójców, i mam szczerą nadzieję, że Ubisoft potraktuje Miraż jako nowy punkt odniesienia w przyszłości, przy jednoczesnym dalszym rozwijaniu serii.”

Teraz, sześć miesięcy później, Ubisoft daje graczom, którzy przegapili, szansę na spróbowanie gry Miraż dzięki uprzejmości A ograniczony bezpłatny okres próbny.

Ci, którzy zarejestrują się na bezpłatny okres próbny za pośrednictwem Ubisoft Connect, będą mieli dostęp do dwóch godzin Assassin’s Creed Miraż rozgrywkę na dowolnej platformie w okresie od 16 kwietnia do 30 kwietnia. Dodatkowo wszelkie postępy zostaną zapisane i przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się ją kupić.

Nie tylko to, ale będzie też darmowy strój Eivor DLC dostępne dla osób biorących udział w wersji próbnej. Jeśli jeszcze nie wiecie, Eivor była główną bohaterką Assassin’s Creed Valhalla i nierzadko zdarza się, że Ubisoft nosi we wszystkich wpisach kultowe stroje zabójcy.

Więc gotowe, koniecznie sprawdź limitowane Miraż wersji próbnej i jeśli zakochasz się w historycznej grze akcji, nie stracisz żadnego postępu.