Bezpłatna aktualizacja Dying Light 2 dodaje nowy, niesamowity tryb, który jest już dostępny

Na wypadek, gdyby ucieczka przed hordami zombie i walka o życie nie stanowiła wystarczającego zagrożenia, Umierające Światło 2 Niedawno powitaliśmy nowy, epicki tryb zaprojektowany, aby przetestować nawet najsilniejszych graczy.

Wydany w 2022 roku jako bezpośrednia kontynuacja Umierające Światło, Umierające Światło 2 to gra RPG akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie.

Wkrótce znajdziesz się w osadzie targanej konfliktem i rozpoczynasz podróż przez niebezpieczny krajobraz, aby odnaleźć swoją młodszą siostrę. Po drodze natkniesz się na hordy zombie, co zmusi Cię do wykorzystania zarówno umiejętności parkour, jak i walki, aby je pokonać.

Słynie z ostrej walki i płynnego ruchu, Umierające Światło 2 pozwala grać w dowolny sposób, który uznasz za odpowiedni, z dużym arsenałem broni i dynamicznym środowiskiem.

Aby jednak dodać do miksu nieco więcej wyzwań, deweloperzy Techland wydali niedawno nową wersję Aktualizacja 1.16 który wprowadza tryb Koszmar do gry RPG.

Tryb Koszmaru to nowy najwyższy poziom trudności Umierające Światło 2 i nie tylko zawiera trudniejszych i bardziej przebiegłych wrogów, ale także znacznie utrudnia przetrwanie dzięki zmianom interfejsu użytkownika.

Obejmuje to możliwość wyłączenia latarek, dostęp do menu nie będzie już wstrzymywał gry, Zmysł przetrwania pokazuje tylko broń i przedmioty związane z misjami, a regeneracja wytrzymałości będzie trwać znacznie dłużej, żeby wymienić tylko kilka zmian.

Ci, którzy ukończą grę w trybie Koszmar, również zostaną nagrodzeni „super unikalnym strojem”, więc może jednak ból będzie tego wart.

Dying Light 2 Aktualizacja 1.16 zawiera także zmiany w balansie i poprawki błędów, w tym znaczne wzmocnienie broni, i jest już dostępna na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i PC.