Assassin’s Creed Mirage do pobrania za darmo, ale nie masz dużo czasu

Od premiery serii w 2007 roku Assassin’s Creed stał się jednym z klejnotów koronnych firmy Ubisoft i od tego czasu pozostaje popularny.

W zeszłym roku firma Ubisoft wypuściła swoją najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed Miraż co przywróciło serię do korzeni z 2007 roku, kładąc większy nacisk na skradanie się, w przeciwieństwie do nowszych gier inspirowanych RPG z ogromnymi otwartymi światami. Wygląda jednak na to, że ogromne, otwarte światy mogą powrócić w tym roku Czerwony Assassin’s Creedpodobno zawiera dwóch grywalnych bohaterów.

„Poznaj historię Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja szukającego odpowiedzi i sprawiedliwości, przemierzając tętniące życiem ulice Bagdadu z IX wieku. Dzięki tajemniczej, starożytnej organizacji znanej jako Ukryci stanie się śmiercionośnym Mistrzem Asasynów i zmieni swój los w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażał” – czytamy w streszczeniu książki Assassin’s Creed Miraż.

W naszej recenzji pt Assassin’s Creed Mirażpowiedzieliśmy: „Wszystkich z Was, którzy zakochali się w serii Assassin’s Creed podczas gier RPG, zachęcam do skoku wiary w Assassin’s Creed Mirażnie sądzę, że będziesz zawiedziony.”

Jeśli jeszcze nie grałeś Assassin’s Creed Miraż teraz jest idealna okazja, ale lepiej działaj szybko, aby nie przegapić. Ubisoft daje każdemu szansę zagrania w najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed za darmo, bez zadawania pytań, a Ty będziesz mógł zagrać w nowym trybie permadeath.

Od teraz możesz pobierać i grać Assassin’s Creed Miraż za darmo do 30 kwietnia 2024 r. W okresie próbnym będziesz mieć pełny dostęp do gry przez łącznie dwie godziny, a po jego zakończeniu wszystkie Twoje postępy zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry.

The Assassin’s Creed Miraż Wersja próbna będzie dostępna na wszystkich platformach, na których grę będzie można kupić w wersji cyfrowej i nie będzie Ci nawet potrzebne PlayStation Plus ani subskrypcja Xbox Game Pass. Assassin’s Creed Miraż jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.