Aktualizacja okna wydania Fallouta 5 nie jest tym, co chcieliśmy usłyszeć

Szybka aktualizacja rozwojowa dla Fallout 5 udostępnił Todd Howard, choć niestety nie jest to dobra wiadomość.

Na szczęście dla nowych i starych fanów nie ma lepszego czasu na granie w te gry, w które w większość z nich można grać bez dodatkowych kosztów w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, jeśli korzystasz z konsoli Xbox lub komputera PC.

To oznacza, że ​​fani mają przed sobą bardzo długie oczekiwanie, zanim ponownie będą mogli przemierzać nuklearne pustkowia, a szybkie aktualizacje rozwojowe od dyrektora Bethesdy, Todda Howarda, również nie pomagają.

W niedawnym wywiadzie dla IGN Howard został zapytany, czy są jakieś aktualizacje dotyczące Fallout 5 okno zwolnienia.

Howarda powiedział: „Zamierzam unikać podawania czegokolwiek dat. Nauczyłem się tego na własnej skórze… Zatem oczywiste jest, że obecnie skupiamy się na nowym rozwoju The Elder Scrolls VIale to nie znaczy, że nie robimy planów na inne rzeczy.”

Wygląda na to, że istnieją przynajmniej koncepcje, a może nawet wczesne wersje Fallout 5 obecnie w fazie prac, chociaż oczywiście pełnego rozwoju nie należy spodziewać się wcześniej The Elder Scrolls VI albo wkrótce zostanie wydany, albo jest już dostępny.

Nie takiej aktualizacji, na jaką liczyliśmy, ale z drugiej strony, czego się spodziewaliśmy, biorąc pod uwagę, ile czasu Bethesda zwykle zajmuje wypuszczenie kolejnej gry z głównego nurtu.