Aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 do bezpłatnego pobrania już teraz dla użytkowników PlayStation

Rok 2023 był niesamowitym rokiem dla wydań gier wideo, jednak nie przysłużył się naszemu stale rosnącemu stosowi wstydu dzięki takim firmom jak Marvel’s Spider-Man 2.

W ubiegłym roku zostaliśmy pobłogosławieni Wrota Baldura 3, Legenda Zeldy: Łzy Królestwa I Alana Wake’a 2, aby wymienić tylko kilka. Rok 2023 był tak dobry, że istnienie Dziedzictwo Hogwartu, Resident Evil 4 remake i nawet Marvela Człowiek Pająk 2 być może na chwilę wymknęliśmy się z głowy, gdy pomyśleliśmy o najlepszych grach, jakie miał do zaoferowania ten rok.

Opracowany przez Insomniac Games, w naszej recenzji Marvel’s Spider-Man 2, powiedzieliśmy: „To niesamowita fantazja, która ożyła i została zrealizowana jak nigdy dotąd. Insomniac Games stworzyło kolejną szczerą historię o Spider-Manie, pełną zwrotów akcji i zapierającego dech w piersiach spektaklu.

Nie tylko zdobyliśmy bramkę Marvela Spider-Man 2 godne 9/10, ale uzyskało także wysoką ocenę w witrynach zbiorczych, takich jak Metacritic, z oceną A wynik z 90 graczy zdobyło wyróżnienie „Must-Play”. Więc jeśli z jakiegoś powodu nie grałeś Marvel’s Spider-Man 2 lub jego pierwszą grą w tym przypadku, musisz to zmienić jak najszybciej.

Jednak niezależnie od tego, jak bardzo gra może osiągnąć perfekcję lub nie, często wymagane są aktualizacje po premierze, aby naprawić nieprzewidziane wcześniej problemy, nawet w przypadku gier takich jak Marvel’s Spider-Man 2. W rzadkich wyjątkach aktualizacje popremierowe od czasu do czasu zapewniają bezpłatne DLC, a nie tylko poprawki.

Najnowsza łatka została już wdrożona dla Marvel’s Spider-Man 2 i chociaż tym razem nie wprowadza żadnych nowych DLC, naprawia kilka wtrącających się błędów. przede wszystkim skrawek Wersja 1.002.003 naprawia problemy związane z trybem Nowa Gra Plus i dodaje nowe opcje dostępności, a także poprawia ogólną stabilność.

Najnowsza aktualizacja zostanie pobrana zaraz po uruchomieniu Marvel’s Spider-Man 2 z połączeniem internetowym. Dzieje się tak, chyba że pobrałeś już łatkę, gdy konsola PlayStation 5 znajdowała się w trybie uśpienia, a jeśli tak jest, wszystko będzie gotowe.

Marvel’s Spider-Man 2 jest już dostępny wyłącznie na PlayStation 5.