Aktualizacja Baldur’s Gate 3 dodająca 7 nowych zakończeń, wracamy

Właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że skończyliśmy z próbami romansowania z kimkolwiek oprócz Astariona, Wrota Baldura 3 ponownie nas wciąga. Możemy nigdy nie być wolni i szczerze, nie przeszkadza mi to.

Ale nie, z Larianem to jeszcze nie koniec BG3 jeszcze. Tak naprawdę twórcy obdarowują nas obydwoma nowymi zakończeniami I wsparcie modów. Zgadza się, otrzymujemy narzędzia do modowania, dzięki którym nasze koszmary Dark Urge staną się rzeczywistością.

Jako ktoś, kto nie jest dobrze zaznajomiony z używaniem modów, miałbyś rację, zakładając, że bardziej ekscytują mnie złe zakończenia. Nigdy tak naprawdę nie grałem w złą grę, ale teraz wydaje mi się, że nadszedł właściwy moment, aby rzucić ostrożność na wiatr i przyjąć ciemność.

Będzie to aktualizacja 7. Było już kilka dużych aktualizacji, ale ta ostatnia wydaje się jedną z największych, ku naszemu wielkiemu zadowoleniu.

Niestety, nie wygląda na to, że w najbliższym czasie ktokolwiek będzie mógł pocałować Withersa. Chociaż szczerze mówiąc, i tak nie było to na szczycie mojej listy rzeczy do zrobienia.

Biorąc pod uwagę, że w tej aktualizacji chodzi o bycie bezwstydnie niegodziwym, słuszne jest, że otrzymamy nową muzykę, która będzie towarzyszyć tym złym chwilom. Dzięki Bogu, że Larian ma pod ręką zwycięskiego Baftę Borislava Slavova, który skomponował tak zapadającą w pamięć, złowrogą piosenkę.

Larian dokuczał nie tylko złym zakończeniom – wspomina się także o „nowych początkach”, co wprawiło fanów w podekscytowany zawrót głowy, gdy próbowali odgadnąć, co taka wiadomość może oznaczać.

Jak wyjaśnia Larian: „Obecnie pracujemy nad dwoma nowymi projektami i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość”.

A teraz pytanie: „Jaki jest najlepszy sposób na usunięcie plam krwi?”