Zwiastun serialu HBO o Harrym Potterze informuje nas o nowej obsadzie

Warner Bros zapowiada aktualizację obsady nowej serii o Harrym Potterze, której premiera będzie miała miejsce w HBO w latach 2025/2026.

Nadchodzący serial po raz kolejny opowie historię słynnej serii książkowej, zupełnie pomijając filmy. Choć będzie opierał się na tych samych punktach fabularnych, opowie historię w inny sposób, a także wprowadzi pewne zmiany w obsadzie, aby promować większą różnorodność.

Fani nieustannie błagają Warner Bros o więcej szczegółów na temat ponownego uruchomienia, przy czym największe zapotrzebowanie dotyczy informacji na temat tego, kto zagra niektóre z najbardziej kultowych postaci w Harrym Potterze, a także samego wybrańca. Pojawiło się wiele spekulacji, że niektórzy aktorzy z filmów powrócą do swoich ról, a niektórzy nawet wierzą, że aktorzy tacy jak Daniel Radcliffe powrócą, ale w epizodycznych występach.

Warner Bros opublikowało kilka zapowiedzi, obiecując, że serial da fanom szansę cieszenia się serialem w zupełnie inny sposób niż filmami, i wierzy, że serial będzie trwał przez dziesięciolecia.

Teraz ma to zrobić dyrektor generalny HBO, Casey Bloys powiedział firma jest „zachwycona możliwością dania widzom możliwości odkrycia Hogwartu w zupełnie nowy sposób”. Następnie powiedział, że Harry Potter „jest fenomenem kulturowym i jasne jest, że istnieje niezmienna miłość i pragnienie Czarodziejskiego Świata”.

Mówiąc o rozwoju serialu, Bloys powiedział, że prowadzą „rozmowy z wieloma różnymi scenarzystami”, aby dowiedzieć się, kto poprowadzi serial, a obsadzenie będzie „trudne”, ponieważ „dzieci są młodsze”. , około 11 lub 12” w pierwszych dwóch książkach.

Niemniej jednak jest to ekscytujący rozwój dla fanów, ponieważ jasne jest, że serial ma być wierną adaptacją książek, które pokochali przez lata.