Znajdowanie najlepszych butów ochronnych w Persona 3 Reload (P3R)

Służąca w Aksamitnym Pokoju, która nazywa się Elizabeth, będzie miała dla ciebie kilka próśb do wypełnienia. Jeden z nich wymaga posiadania pary specjalnych butów, które omówimy w tym przewodniku. Oto jak znaleźć buty Max Safety w grze Persona 3 Reload.

Jak zdobyć buty Max Safety w grze Persona 3 Reload

Aby otrzymać buty Max Safety, musisz poczekać do 12 lipca, aż buty będą dostępne w porannym programie Tanaka’s Amazing Commodities. Możesz oglądać program z telewizora w swoim pokoju lub z telewizora na korytarzu w akademiku Iwatodai. Program rozpocznie się w niedzielę rano, kiedy gospodarz ogłosi sprzedaż Max Safety Shows z dwoma produktami Instant Curry jako bonus dla 9800 jenów. Jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, powinieneś nauczyć się szybko zarabiać pieniądze w Persona 3 Reload.

To jedyny raz, kiedy otrzymasz tę ofertę na obuwie Max Safety. Jest częścią jednego z Prośba Elżbiety 40, gdzie musisz zdobyć dla niej parę tych specjalnych butów. Żądanie staje się dostępne od 7/9co oznacza, że ​​będziesz miał kilka dni na obejrzenie programu 12 lipca i zakup butów z porannej wyprzedaży. Po zakupie w programie Amazing Commodities firmy Tanaka dostawa może zająć kilka dni. Gdy otrzymasz buty, udaj się do Aksamitny pokój i oddaj je Elżbiecie, żeby je dostała 3x Fragmenty Zmierzchu jako nagroda.

Jeśli przegapiłeś okazję zdobycia butów z pokazu Tanaka’s Amazing Commodities 12 lipca, możesz je kupić w sklepie Podejrzany mężczyzna na stacji Port Island. Będzie to jednak kosztować 20 000 jenów aby otrzymać parę butów od sprzedawcy.

To jedyne dwa sposoby, w jakie znajdziesz buty Max Safety w grze Persona 3 Reload. Jeśli chcesz zdać egzaminy pomyślnie i dostać się do dobrych książek Mitsuriego, powinieneś zapoznać się z odpowiedziami na wszystkie quizy w klasie w grze Persona 3 Reload.