Zmiana ustawień drużyny w Helldivers 2: przewodnik krok po kroku

Jeśli masz nadzieję przemierzać równiny lub po prostu masz dość przypadkowych osób dołączających do Twojej przygody, wiedza o tym, jak zmienić strukturę drużyny w Helldivers 2 jest koniecznością. Jest ukryty w menu, więc zanurkujmy i dowiedzmy się, gdzie to jest.

Jak zamienić ustawienia drużyny w Helldivers 2

Jeśli masz taką nadzieję wyjdź Solo lub po prostu chcesz mieć pewność, że Twoja impreza będzie do którego mogą dołączyć tylko znajomi, musisz przejść do menu pauzy. Stamtąd będziesz chciał wybrać zakładkę Opcje, która jest oznaczona numerem 3. Będziesz miał możliwość zmiany różnych ustawień, ale my będziemy chcieli przejść do pierwszej opcji – Rozgrywki.

Stąd znajdź i wybierz Prywatność w kojarzeniu, który jest domyślnie ustawiony na Publiczny. Zmień go na Tylko dla znajomych, a będziesz gotowy na odkrywanie świata przed tobą sam lub tylko z przyjaciółmi. Helldivers 2 to gra, która powinna sprawiać większą przyjemność w towarzystwie dodatkowych graczy, ale czasami ludzie, których można spotkać w szybkiej grze, nie są najlepszymi towarzyszami, jakich można sobie wyobrazić.

Na przykład we wcześniejszej rundzie, w której grałem, ktoś dołączył, a potem leżał na brzuchu przez cały mecz, pochłaniając nasze posiłki i powodując, że straciliśmy misję. Powiedzieć, że nie byłem zadowolony, byłoby niedopowiedzeniem, więc na jakiś czas zaczynam działać samodzielnie. Zostawiło mi w ustach taki niesmak, że częściej jestem skłonny umrzeć w samotności lub zaczekać, aż moi przyjaciele będą online, zanim ponownie wyruszymy w podróż.