Zdobywanie złotego kwarcu w Persona 3 Reload (P3R): przewodnik

Złoty kwarc to rzadki materiał, który można zdobyć w Persona 3 Reload, i chociaż niektóre z nich otrzymasz jako nagrody, prawdopodobnie nie wystarczą, jeśli jesteś ukończonym graczem. Istnieje jednak wiele sposobów na zdobycie dodatkowych kawałków tego cennego kamienia.

Gdzie znaleźć złoty kwarc w Persona 3 Reload (P3R)

Złoty kwarc można zdobyć po pokonaniu Boskiej Matki lub Tenjina Mushy w bloku Adamah w Tartarze. Ci dwaj to Potężne Cienie, więc nie będziesz ich spotykał zbyt często. Ale gdy już to zrobisz, obaj dadzą ci szansę na zdobycie Złotego Kwarcowego na koniec bitwy. Możesz zdobyć dwa z nich, jeśli dzisiaj zdobędziesz kartę Diabelskich Wielkich Arkanów.

Obaj nie mają słabych stron i czasami opierają się różnym żywiołom, więc są trudnymi przeciwnikami. Sugeruję, aby wybrać postacie oparte na fizyce, takie jak Aigis i Junpei, i spróbować pokonać je trafieniami krytycznymi. Posiadanie wzmocnień Rewolucji i samodzielne używanie umiejętności fizycznych jest bardzo pomocne.

Możesz użyć Wróżki i zdobyć Fortunę Hazardową, aby zwiększyć pojawianie się Potężnych Cieniale faktyczne upuszczenie przedmiotów jest nadal ryzykowne.

Alternatywnie możesz także kupić złoty kwarc w sklepie z antykami Maiyoido. Sprzedawca wymieni je na Diamenty, które można również zdobyć w Tartarze od różnych wrogów. Jest to najpewniejsza metoda ich zdobycia, gdyż same Diamenty można nabyć także w Club Escapade, który znajduje się tuż obok antykwariatu.

Każdy Diament kosztuje 50 000 Jenów, więc każdy Złoty Kwarc będzie Cię kosztował łącznie 200 000 Jenów. Będziesz ich potrzebował mnóstwo, jeśli chcesz stworzyć wszystkie bronie ostateczne w grze, więc lepiej spędź trochę czasu w Tartarze, zdobywając wystarczająco dużo pieniędzy na to wszystko.

Hodowla Reapera w celu uzyskania jego kropli jest jedną z najbardziej niezawodnych metod łatwego zarobienia pieniędzy. Pamiętaj, aby po drodze hodować innych zwykłych wrogów, ponieważ ich krople są zawsze przydatne do wielu innych wytwarzanych przedmiotów w grze.