Zdobywanie sztabek stali w czaszce i kościach: kompleksowy przewodnik

Gdy będziesz przemierzać pełne morze w poszukiwaniu większej sławy i łupów, przekonasz się, że wrogie statki szybko prześcigają twoje własne, a solidniejszy pancerz i większe działa przydadzą się. Oto jak zdobyć sztabki stali w Skull and Bones, aby odpowiednio wyposażyć swój statek!

Gdzie zdobyć sztabki stali w Skull and Bones

Aby zdobyć sztabki stali w Czaszce i kościach, musisz albo wydobyć czyste żelazo, którego nie można znaleźć w regionie startowym, albo kupić sztabki bezpośrednio od handlarza. Aby wydobyć czyste żelazo, musisz przemierzyć zdradzieckie morze do Indii Wschodnich; dokładniej, będziesz chciał dotrzeć do archipelagu o godz Morze Nilama, gdzie znajdziesz garść żelaznych węzłów do kopalni. Ważne jest również, aby pamiętać, że potrzebujesz Kilof II wydobywać czyste żelazo.

Kiedy już zbierzesz trochę zapasów, odwiedź rafinerię, taką jak ta na wybrzeżu Morza Nilam, gdzie będziesz mógł przetopić sztabki stali przy użyciu czystego żelaza za cenę 10 srebra za sztabkę.

Ale bądź ostrożny, ponieważ podróż przez otwarty ocean, aby dotrzeć do tego punktu, jest dość zdradliwa. To niekończący się sztorm, z groźbą wzburzonych fal zawsze na horyzoncie i ponad garstką statków Compaigne i Holenderskich Indii Wschodnich pływających zbyt blisko, aby zapewnić sobie komfort. Większość z nich znajduje się na poziomie 8-10.

Alternatywnie możesz kupić sztabki stali od handlarzy, szczególnie w Indiach Wschodnich, i złupić je ze zniszczonych statków. Kilka małych statków w grze będzie zawierać sztabki stali, ale będziesz miał więcej szczęścia, walcząc z większymi i silniejszymi statkami.

Podczas wyprawy przez ocean jest to także doskonała okazja, aby po drodze odwiedzić kilka małych wysp i zebrać zasoby na sztabki brązu. Potrzebujesz sztabek stali i brązu, aby ulepszyć swój statek i broń do walki w późnej fazie gry.