Zdobywanie starszych punktów rywalizacji w Overwatch 2: przewodnik

Wraz z premierą 9. sezonu Overwatch 2 zespół wprowadził do gry Legacy Competition Points. Oto jak zdobyć starsze punkty rywalizacji w Overwatch 2.

Jak zdobywać starsze punkty konkurencyjne w Overwatch 2

Overwatch 2 punkty rywalizacji

Starsze punkty rywalizacji są zdobywane po zakończeniu roku rywalizacji w sezonach Overwatch 2. Są to Twoje punkty konkurencyjne, które wcześniej zamieniłeś na starsze punkty konkurencyjne, łącznie z tymi, które Ci pozostały. Dokonano tego również na początku Sezonu 9, ale powtórzy się to dopiero po zakończeniu Roku Rywalizacji 2024.

Kluczowa różnica między tymi dwoma typami punktów rywalizacji polega na tym, że na co można je wydać. Standardowe punkty rywalizacji można wydać na zupełnie nowe Jadeitowe skórki broni dodane w sezonie 9. Tymczasem starsze punkty rywalizacji można wykorzystać wyłącznie na złote skórki broni. Oznacza to, że ci, którzy chcą Jadeitowych skórek do broni, będą musieli aktywnie grać przez cały rok Rywalizacji Overwatch.

Ceny obu rodzajów skórek pozostaną takie same. Nadal będziesz potrzebować 3000 punktów rywalizacji Legacy na zakup złotych skórek do bronii Jadeitowe skórki będą kosztować podobnie 3000 punktów rywalizacji. Prawdopodobnie jest to po prostu sposób na to, aby ludzie, którzy grali w trybie rankingowym od lat, nie mogli od razu kupić wszystkich skórek do broni Jadeitowej. To, czy ten wybór ma sens, to osobna debata, ale tak właśnie jest.

Czy więcej skórek będzie można kupić za starsze punkty konkurencyjne?

Chociaż Blizzard nie potwierdził jeszcze ani nie zaprzeczył, że w przyszłości zostaną dodane skórki konkurencyjne, jedna prawdopodobnie zostanie wprowadzona w przyszłości. Jeśli tak, istnieje duża szansa, że ​​Jadeitowe skórki do broni będzie można kupić za punkty rywalizacji Legacy. Gdy ta zmiana zostanie wprowadzona, zaktualizujemy ten artykuł, aby to odzwierciedlić.