Zdobywanie soku Oden w Persona 3 Reload (P3R): przewodnik krok po kroku

Elizabeth zawsze składa ci najbardziej kosztowne prośby, jakie kiedykolwiek można sobie wyobrazić w Persona 3 Reload, ale musisz stawić im czoła, chcąc zdobyć te ekskluzywne nagrody. Jednym z nich jest znalezienie Soku Oden – zadania, które łatwo przegapić, jeśli zignorujesz jego czas.

Gdzie zdobyć sok Oden w grze Persona 3 Reload

Sok Oden możesz zdobyć od Przyjaznego Ucznia przed Drzewem Persymony w Liceum Gekkoukan. Przedmiot jest wymagany na prośbę Elizabeth 96, ale uczeń nie odda Ci go tak łatwo. Najpierw prosi o „napój, którego nie można tu kupić”, więc jeśli przyjechałeś tu na początku listopada, będziesz musiał trochę poczekać do wycieczki szkolnej do Kioto 17 listopada.

W dowolnym dniu wycieczki (która trwa od 17.11 do 19.11) udaj się do Godaigo Inn 2F i kup wszystkie napoje w automacie obok Yuko. Wystarczy, że zaniesiesz po jednym egzemplarzu uczniowi, który w końcu zaoferuje Ci Sok Oden za niewielką opłatą w wysokości 5000 jenów. To jedyne miejsce w grze, w którym możesz zdobyć Sok, więc nie możesz go przegapić!

Kup go od niej i zwróć Elizabeth, która następnie pogratuluje ci kostiumu zimowego munduru Aigis. Kolejna prośba spełniona!

Nie zapomnij zabrać ze sobą napojów z podróży, ponieważ nie będziesz mieć kolejnej szansy na ich zdobycie. Jeśli przegapisz zakup napojów, prośba stanie się domyślnie niemożliwa do zrealizowania ponieważ uczeń nigdy nie zaproponuje Ci Soku Oden, niezależnie od tego, co zrobisz. Będziesz mógł go ukończyć (i zdobyć strój Aigis) dopiero później w nowym pliku gry.

Nie można pominąć wszystkich przedmiotów z Kioto, w tym pamiątek ze sklepu na 1 piętrze. Możesz kupić co najmniej jeden z nich, aby przynieść go Kenowi do akademika po 20/11, ale jest to również w pełni opcjonalne.

Upewnij się tylko, że masz te napoje w torbie przed powrotem i wszystko powinno być w porządku, ponieważ nie ma terminu na złożenie wniosku. I na pewno nie chcesz przegapić wykonania tak prostego zadania spośród wielu próśb Elizabeth, które już zrealizowałeś.