Zdobywanie próbek w Helldivers 2: przewodnik

Cele to nie jedyna część misji Wojny Galaktycznej, o którą musisz się martwić w Helldivers 2. Niszcząc wrogów wolności, musisz rozglądać się za próbkami, a ja pomogę Ci je znaleźć w tym przewodniku .

Gdzie znaleźć próbki w Helldivers 2

Próbki w Helldivers 2

Zwykłe próbki można znaleźć w większości punktów zainteresowania misji Wojny Galaktycznej, a rzadsze próbki pojawiają się na wyższych poziomach trudności. Każda z opcji trudności od średniego do trywialnego spowoduje pojawienie się tylko popularnych wariantów. Nie są one tak ekscytujące, ale potrzebujesz ich, jeśli chcesz poczynić znaczące postępy w grze.

Kiedy wylądujesz na powierzchni planety, aby podjąć się kolejnej Misji Galaktycznej, po prostu zbadaj obszar wokół siebie. Poszukaj znaków zapytania na kompasie u góry ekranu i podążaj za nimi. W większości przypadków te punkty POI będą miały małą opuszczoną placówkę z kilkoma typowymi próbkami, które można zebrać.

Próbki są zawsze oznaczone małym kółkiem z linią biegnącą przez środek. Podniesienie jednego dodaje go do ogólnego ekwipunku misji i musisz pomyślnie go wyodrębnić, jeśli chcesz zachować najnowsze zapasy. Na wczesnych etapach gry mogłem nosić tylko 14 próbek na raz. Wydaje się, że to niewiele, ale wystarczy na jedną wycieczkę, a po drodze można nawet znaleźć superkredyty.

Jak korzystać z próbek w Helldivers 2

Próbki dowolnego rodzaju można wykorzystać do ulepszenia modułów statku na ekranie Zarządzanie statkami. W żadnym wypadku nie są one tanie, a najłatwiejsze do uzyskania ulepszenia mogą wymagać 60 próbek na początek. Gorąco polecam zbadanie każdej misji, którą wypróbowujesz, aby móc usprawnić ulepszenia swojego statku.

Nie zapomnij wykorzystać zdobytych przez siebie medali.