Zdobywanie Odłamków Agonii w Diablo 4: Poradnik

Odłamek Agonii to jeden z przedmiotów, które musisz zdobyć przed przywołaniem Duriela jako bossa w grze końcowej w Diablo 4. Nie jest to najtrudniejsze zadanie w grze, ale wymaga kilkuset Aberrant Cinders i dobrego wyczucia czasu. Piekielny Przypływ.

Skąd zdobyć Shards of Agony w Diablo 4

Aby zdobyć Odłamek Agonii, musisz pokonać Grigoire’a, Galwanicznego Świętego na 4. poziomie świata w Sali Pokutników. Walka z tym bossem będzie wymagała pięciu Living Steel, gdy dotrzesz do ołtarza w pomieszczeniu z bossem. Za każdym razem, gdy go pokonasz, istnieje szansa, że ​​wypadnie Odłamek Agonii. Nie zniechęcaj się jednak, jeśli nie spadnie za pierwszym razem. Częściej niż nie, znajdziesz taki.

  • Lokalizacja Girgoire Diablo 4

Kiedy po raz pierwszy pokonałem Grigoire’a na poziomie 78, jedynym łupem, jaki dostałem, była zbroja. Nie mogłem znaleźć żadnych kropli przywołania, które pomogłyby w walce z Durielem. Musiałem zresetować Salę Pokutników i wezwać Grigoire’a z kolejnymi pięcioma Żywymi Stalami, aby ponownie z nim walczyć. W drugiej rundzie walki z bossem znalazłem Odłamek Agonii jako nagrodę za zwycięstwo.

Jak hodować odłamki agonii:

  • Zbierz pięć Living Steel w Helltides.
  • Przynieś je jako ofiarę do Sali Pokutników.
  • Pokonaj Grigoire’a, Galwanicznego Świętego.
  • Zbierz odłamek z łupu.

Większość graczy przed poziomem 75 nie powinna mierzyć się z Grigoire’em. Zadaje mnóstwo stałych obrażeń od błyskawic i pokój pełen pułapek. Bez przyzwoitego sprzętu na 4. poziomie świata i sporego kawałka planszy Paragon na uboczu, może z łatwością wytrzeć podłogę w korytarzach twoją niedopoziomowaną postacią.

Aby zdobyć samą Żywą Stal, szukaj Torturowanych Darów Żywej Stali w wydarzeniach Helltide. Każda z tych skrzyń będzie kosztować 275 Aberrant Cinders. Wydaje się, że to dużo, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​wyższe poziomy świata mogą dać ci do trzech Living Steel na skrzynię.

Jak korzystać z Odłamków Agonii w Diablo 4:

Dwa Odłamki Agonii mogą zostać użyte do przywołania Duriela w Ziejącej Szczelinie. Oprócz odłamków potrzebujesz co najmniej dwóch Śluzowo-Śluzowych Jaj od Varshana. Te przedmioty muszą być stale hodowane, jeśli chcesz walczyć z Durielem i zdobyć jedne z najlepszych Unikatów w grze. Nie będzie tak wytrzymały jak Lilith, ale większość zestawu powinieneś przygotować przed walką. Do tego czasu spędzaj więcej czasu na niższych bossach Grigoire.