Zdobycie wysokiej jakości ramii w czaszce i kościach

Niezależnie od tego, czy tworzysz zupełnie nowy statek do walki ze statkami handlowymi Indii Wschodnich, czy też kawałek mebli, aby ulepszyć swój statek, do tego zadania potrzebujesz odpowiednich zasobów. Oto jak zdobyć Fine Ramie w Skull and Bones!

Gdzie zdobyć Fine Ramie w Skull and Bones

Aby zebrać Fine Ramie w Skull and Bones, udaj się do Wschodnie Indieszczególnie w górę i w dół wybrzeża pomiędzy Zamrud I Cieśnina Musona. Po drodze prawdopodobnie miniesz fort i kilka małych obozów, ale skup się na celu, a zobaczysz Ramie rosnącą wzdłuż wybrzeża. Wygląda jak zielona pszenica.

Ale to tylko Ramie. Chcesz Fine Ramie. Aby przerobić Ramie na Fine Ramie, musisz przenieść swoje zapasy do: Rafinerktóry znajdziesz tuż przy wybrzeżu Morza Nilam, i skręć 5 Ramii na 1 Fine Ramie za 5 Srebrników.

Alternatywnie możesz splądrować osady Fine Ramie i statki handlowe, jeśli nie masz nic przeciwko od czasu do czasu strzelaniu z armat. Możesz też wydać trochę srebra i kupić je od handlarza w Indiach Wschodnich. To zależy od Ciebie!

Do czego służy Fine Ramie w Czaszce i kościach?

Nie będziesz potrzebować Fine Ramie do zbyt wielu przedmiotów w Skull and Bones, ale te, które potrzebują tego zasobu, okażą się ekscytujące i cenne.

Przedmiot Typ
Bombardier (Padewakang) Statek
Zrównoważony Mistrz I Meble
Skórzane uchwyty linowe I Meble

Szczególnie ważne jest gromadzenie Fine Ramie dla Padewakangu, ponieważ jest to jeden z najbardziej cenionych statków w grze. Jako Bombardier może rozpętać ogień piekielny na twoich wrogach z dużej odległości, bez większego zagrożenia dla ciebie i twojej załogi.

Podczas eksploracji Indii Wschodnich poświęć chwilę na zebranie czystego żelaza, aby wytworzyć sztabki stali! Twój statek będzie ci wdzięczny.