Zdobycie sprytnej wstążki w BitLife: kompleksowy przewodnik

Chcesz pokazać światu, jak podstępny potrafisz być? Zobaczmy, co będziemy musieli zrobić, aby zdobyć Wstążkę Przebiegłości w BitLife, ale ostrzegam cię — to bardzo skomplikowany i interesujący proces.

Jak odblokować przebiegłą wstążkę w BitLife

Jeśli masz nadzieję odblokować i zdobyć Wstążkę Przebiegłości w BitLife, masz przed sobą całkiem spore zadanie, ponieważ będziesz musiał wykonać następujące czynności, aby odblokować tę konkretną Wstążkę;

  • Popełnij przestępstwo i idź do więzienia/więzienia
  • Ucieknij z więzienia/więzienia, rozwiązując trudną łamigłówkę
  • Poddaj się operacji zmiany płci, aby stać się płcią przeciwną
  • Wyemigruj do nowego kraju
    • Ten krok jest całkowicie opcjonalny, ale jest zalecany, ponieważ pomoże Ci uniknąć przyłapania po operacji.

Można też popełnić wielokrotne morderstwa w ciągu jednego roku i ujdzie im to na sucho, prawdopodobnie imigrując do nowego kraju po ich popełnieniu, jeśli to możliwe. Dopóki nie zostaniesz złapany, będziesz mieć swobodę odblokowania Wstążki Przebiegłości dla swojego profilu. Będzie to trudne, ale będziesz dumny ze swoich osiągnięć, gdy w końcu tego dokonasz.

Jak wyświetlić odblokowane wstążki w BitLife

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie odblokowane wstążki, musisz najpierw uzyskać dostęp do menu głównego. Możesz to zrobić, naciskając menu Hamburger w lewym górnym rogu ekranu, a następnie przewijając w dół, aż zobaczysz Artykuły kolekcjonerskie. Stąd skieruj się nieco dalej, gdzie pod zakładką Przedmioty znajdziesz Wstążki. Łącznie do odblokowania jest 40 wstążek, więc upewnij się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby odblokować je wszystkie, zwłaszcza jeśli masz nadzieję zdobyć takie jak ta Wstążka Family Guy na Twoim profilu.

Teraz, gdy jesteś przygotowany i gotowy na wszystko, co może cię spotkać, miej oczy szeroko otwarte na naszą sekcję BitLife poniżej, aby dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, co będziesz musiał zrobić, aby odblokować the Leniwa wstążka do wyświetlenia w Twoim profilu.