Zdobycie Ruby w Persona 3 Reload (P3R): przewodnik krok po kroku

Rubin to jeden z najbardziej wymaganych materiałów do wytworzenia najlepszych broni w Persona 3 Reload. Zdobycie tego rzadkiego kamienia nie jest jednak takie proste, wszystko zależy od szczęścia i wytrwałości w jego zdobyciu.

Gdzie znaleźć Ruby w Persona 3 Reload (P3R)

Rubin to rzadka kropla z Wiecznych Orłów w bloku Adamah w Tartarze. To ostatnia część wieży, dostępna dopiero po styczniu, podczas ostatnich dni gry. Orły pojawiają się jako zwykli, losowi wrogowie i są słabi dla Pierce’a, więc przyprowadź Kena, Aigisa lub Yukari, aby szybko się z nimi rozprawić. Osoby z umiejętnościami Przebijania, takie jak Mara, również świetnie się do tego nadają.

Ale w rzeczywistości upuszczenie jednego lub dwóch Rubinów może zająć trochę czasu. Na pięć spotkań Ruby dostałem tylko dwa razy i czułem, że miałem szczęście z tymi kroplami. Każdy Orzeł upuszcza jeden Rubin, więc znalezienie ich w parach może nie być tak powolne.

Jotun Zła, Dziki Cyklop i Boska Matka mogą również upuścić Rubin, ale miałem więcej szczęścia, znajdując i upuszczając je specjalnie z Eagles. Zasadniczo musisz po prostu szlifować wrogów na wysokich piętrach, aż będziesz mieć wystarczającą ilość materiałów.

Jeśli zdobędziesz kartę Diabelskich Wielkich Arkanów podczas Shuffle Times, otrzymasz po dwa kawałki Rubinu na wroga zamiast jednegowięc nie unikaj innych wrogów, aby mieć większe szanse na odnalezienie tej konkretnej Arkany podczas eksploracji.

Rubin można również znaleźć w skrzyniach ze skarbami wszystkich rzadkości w Tartarze. Są one losowe, gdy wejdziesz do wieży na noc i nie będą się odradzać. Losowi wrogowie odrodzą się, jeśli opuścisz podłogę i wrócisz później. Teoretycznie możesz zdobyć wszystkie potrzebne Rubiny za jednym razem, jeśli będziesz wystarczająco cierpliwy, aby szlifować te same podłogi.

Będziesz ich potrzebował mnóstwo, jeśli szukasz wszystkich broni ostatecznych dla swoich postaci, a nie są to jedyne materiały, których będziesz potrzebować. Biorąc jednak pod uwagę, że są to najlepsze opcje ofensywne w grze, są więcej niż warte wysiłku.