Zdobycie moda na podwójne rundy w Warframe: przewodnik krok po kroku

Mody są integralną częścią Warframe, tworząc lub niszcząc efektywną moc broni. Oto jak uzyskać mod Dual Rounds w Warframe.

Gdzie zdobyć mod podwójnych rund w Warframe

Warframe Mod Podwójnych Rund

Mod Dual Rounds wypada jako nagroda z Misje przechwytywania Archwing. W chwili pisania tego tekstu jest to wyłącznie węzeł Caelus, Uran. Mod wypada jako nagroda w rotacji A z szansą 2,51%. Na szczęście wystarczy wykonać tylko jedną rundę Przechwycenia, aby zyskać szansę i móc później wyjść. Alternatywnie, garstka wrogów Archwing może porzucić mod, aby nieco przyspieszyć.

Jeśli chcesz, aby było to znacznie łatwiejsze, możesz to zrobić należy zabrać ze sobą co najmniej jeszcze jedną osobę. Misje Archwing są duże, dlatego próba samodzielnego utrzymania czterech punktów przejęcia może być trudna. Mówię to z doświadczenia, gdzie postęp został znacznie spowolniony, ponieważ nie mogłem utrzymać wszystkich punktów (chociaż to, czy taki był tryb, czy mój poziom umiejętności, jest kwestią dyskusyjną). Tak czy inaczej, przy odrobinie determinacji, mod powinien być Twój.

Czy mod Dual Rounds jest tego wart?

Przy maksymalnej randze zapewnia mod Dual Rounds 60% Wielostrzału do Archguna. Ponieważ Multishot jest tak potężny w obecnym stanie Warframe, sprawia to, że ten mod jest bardzo poszukiwany i przydatny w wielu kompilacjach. Niektóre z Archgunów wyższego poziomu, takie jak Mausolon, Larkspur Prime i Imperator Vandal, używają go w swoich najlepszych konstrukcjach. Sam jeszcze nie dostałem tego moda, ale ponieważ używam Mausolona tak często, jak to robię, prawdopodobnie użyję go, gdy to zrobię.