Zdobycie arkusza w Warframe: przewodnik krok po kroku

Jeśli starasz się zdobyć nieuchwytną Rangę Mistrzostwa 30 w Warframe, będziesz musiał znaleźć i wyrównać każdy element wyposażenia, jaki tylko możesz. Oto jak zdobyć Sheev w Warframe.

Gdzie zdobyć arkusz w Warframe

Sheev można zdobyć na dwa sposoby, w zależności od tego, co aktualnie dzieje się w Warframe. Pierwsza i bardziej popularna z nich to Inwazje. Niektórzy Misje inwazji zapewnią plan Sheeva i jego części, dlatego należy je uważnie obserwować. Można je znaleźć jako jedną z list rozwijanych w prawym górnym rogu menu Nawigacja.

Inną metodą jest poprzez Wydarzenie Noce Naberusa. Rozmawiając z Córką, możesz kupić plan i części składowe za Żetony Matki. Biorąc jednak pod uwagę, jak drogie to jest, i biorąc pod uwagę, że wydarzenie odbywa się tylko raz w roku, jest mało prawdopodobne, że zarobisz dużo.

Zanim został usunięty, Sheev był również dostępny za pośrednictwem Operacja: Zdarzenie awarii bramy, która była aktualizacją, która miała miejsce w 2014 roku. Wprowadziła ona misję typu Sabotaż Pustki i chociaż misja pozostała, nagroda nie. Mimo to zdobycie go z Inwazji jest prawdopodobnie łatwiejsze i bezproblemowe.

Czy warto używać Sheev?

Sheev to sztylet, który brzmi dziwnie blisko Shiva, zadając obrażenia Obrażenia cięciem i zadaje wysokie obrażenia podstawowe przy normalnym ataku, ale ma niską prędkość ataku i szansę na trafienie krytyczne. W rzeczywistości jest powiązany z bronią do walki wręcz, taką jak Karyst Prime, Miecz Plazmowy i Pathocyst, zapewniając najniższą prędkość ataku ze wszystkich broni do walki wręcz w grze. W związku z tym jest uważany za przeciętny wybór w porównaniu z innymi opcjami. Jeśli z tego czy innego powodu jesteś przywiązany do tej broni, będziesz chciał ją zbudować pod kątem szansy na trafienie krytyczne, obrażeń krytycznych i licznika kombinacji.