Zdobądź 7 głównych gier w cenie jednej w fantastycznej nowej ofercie na komputery PC

Obecnie możesz kupić siedem fantastycznych gier na PC w cenie jednej dzięki niesamowitej nowej ofercie od Fanatical.

Gracze komputerowi zbierają teraz wszystkie najlepsze oferty. Jeśli przegapiłeś tę okazję, możesz także pobrać i cieszyć się obecnie 42 darmowymi grami dzięki ogromnemu, ograniczonemu czasowo rozdaniu na itch.io. Dziś jednak należy do Fanatical najnowszy pakiet na który chcę zwrócić Twoją uwagę. Jak zgłoszone od PCGamesN, pakiet zwróci Ci 47,99 USD / 47,99 GBP, ale ta płatność zapewni Ci siedem gier w cenie jednej. Dodam jeszcze, że do wyboru jest aż 28 gier, więc naprawdę można dostosować ofertę do swoich upodobań. Jedyne ostrzeżenie, jakie mam, to to, że trudno będzie zawęzić liczbę 28 do siedmiu. Opcje są znakomite.

28 gier, spośród których możesz wybierać, to: Death Stranding: Wersja reżyserska, Control Ultimate Edition, Disco Elysium, Resident Evil 3, A Plague Tale: Innocence, Ghostrunner, Bloodstained Ritual of the Night, The Forgotten City, Hammerwatch 2, Assetto Corsa Competition, Fallout 76: The Pitt Deluxe Edition, Dysmantle, Ghostwire Tokyo, Phoenix Wright Ace Attorney Trilogy, Shantae and the Seven Sirens, Double Dragon Gaiden Rise of the Dragons, Necromunda Hired Gun, Ship of Fools, Spin Rhythm XD, Gordian Quest, The Entropy Center, GreedFall, Homebody, Sprawl, Bzzzt, Sunday Gold, MechWarrior 5 i Czarnobylit.

Jeśli nie chcesz wydawać 47,99 GBP na siedem gier, możesz zgarnąć dwie za 14,99 GBP, trzy za 21,99 GBP lub pięć za 34,99 GBP. Oferta trwa do 31 stycznia, więc nie zostało Ci dużo czasu na działanie.

Biorąc pod uwagę, że wiele z tych gier kosztuje od 35 do 50 funtów, nie muszę mówić, jak fantastyczna jest to oferta. Jestem pewien, że już widzisz ogromny potencjał oszczędności dla siebie, więc kontynuuj. Zanurz się, zanim będzie za późno.