Zapowiedziano kampanię dla jednego gracza w otwartym świecie Call Of Duty

Według doniesień, po raz pierwszy w historii serii następna kampania dla pojedynczego gracza w Call Of Duty będzie miała otwarty świat.

Poza tym, było zgłoszone autorstwa Insider Gaming, po raz pierwszy w serii kampania następnej gry Call Of Duty będzie całkowicie otwarta. W pewnym sensie widzieliśmy, jak poprzednie gry testowały wody gier z otwartym światem, np Call of Duty Warzone który szczyci się ogromną mapą dla swojego Battle-Royale. Niedawno, Call Of Duty Modern Warfare 3 (2023) umożliwiło graczom wybór własnych celów i ścieżek misji podczas 3-godzinnej kampanii, a także zawierało tryb Zombie w otwartym świecie.

Mówi się, że w przeciwieństwie do poprzednich wpisów Call Of Duty: Black Ops Wojna w Zatoce Perskiej nie będzie ponownie wykorzystywać zasobów i zamiast tego zostanie zbudowany od podstaw.

Gry Call Of Duty z otwartym światem będą pozornie normą w przyszłości, ponieważ według plotek premiera planowana na 2025 rok będzie zawierać kampanię z otwartym światem. Uważa się, że mapa zostanie podzielona na kilka obszarów/biomów z różnymi celami do wykonania przez gracza.

Nowe gry Call Of Duty są często ujawniane latem, co ma miejsce od kilku lat. Po letnich ujawnieniach zwykle następuje zamknięta i otwarta beta, a następnie premiera gry pod koniec roku, zwykle w listopadzie.

Jeśli Activision ma pójść za własnym przykładem, możemy spodziewać się naszego pierwszego spojrzenia Call Of Duty: Black Ops Wojna w Zatoce Perskiej za kilka miesięcy i, miejmy nadzieję, rzut oka na jego otwarty świat.

Czas pokaże, co fani myślą o tej zmianie w trybie dla jednego gracza, ponieważ wielu osobom nie spodobały się te zmiany Call of Duty: Modern Warfare 3 utrzymany w konwencji serii, pozornie preferując misje bardziej liniowe od otwartych.