Zapowiedziano darmową wersję Marvel’s Spider-Man 2 z nowym trybem

Fani Marvel’s Spider-Man cierpliwie czekają na aktualizację New Game+, a Insomniac Games ma dla nich aktualizację.

Chwila Marvel’s Spider-Man 2 była fenomenalną grą i jednym z najlepszych powodów, dla których warto kupić PlayStation 5, poza The Last Of Us, w chwili premiery brakowało jej kilku kluczowych elementów. Jedną z nich był tryb Nowa Gra+, który pozwalał na ponowne rozegranie gry ze wszystkimi odblokowanymi kostiumami, gadżetami i umiejętnościami.

Insomniac Games obiecało fanom, że trwają prace nad aktualizacją poprawiającą jakość życia gry. Aktualizacja doda długo oczekiwany tryb Nowa Gra+, a także inne funkcje, o które prosili fani, takie jak zmiana pory dnia na potrzeby nocnych szaleństw. Aktualizacja miała zostać wydana w grudniu 2023 r., ale niestety została przesunięta na ten rok.

Teraz jednak deweloper przedstawił małą zapowiedź aktualizacji, po tym jak fan zapytał ich o postęp. W tweecie Insomniac Games powiedział że zespół „nadal nad tym pracuje” i „jest zachwycony możliwością udostępnienia wkrótce kolejnych wiadomości”.

Prawdopodobnie nie jest to aktualizacja, na którą liczyli fani, ponieważ wciąż nie otrzymaliśmy daty premiery lub przynajmniej okna premiery. Jednakże wszyscy możemy pocieszyć się wiedząc, że jest ona wciąż w drodze i miejmy nadzieję, że dodatkowy czas prac rozwojowych doprowadził do wprowadzenia kilku dodatkowych funkcji lub zmian, które fani z radością zobaczą dodanych do gry, być może kilku nowych kostiumów jako bonusu.

Uważa się również, że w tym roku do gry zostaną wydane rozszerzenia DLC, które dodadzą nowe misje, historię i kilka nowych bitew z bossami, z którymi będą musieli walczyć Peter i Miles. Mamy nadzieję, że port gry na PC planowany jest również na wydanie w 2024 roku.

Marvel’s Spider-Man 2 jest już dostępny wyłącznie na PlayStation 5.