Zapomnij o Pokémonach, mod Palworld Digimon jest już dostępny

Zapomnij o modzie Pokémon dla Palworld co przykuło uwagę Nintendo i Game Freak, nie potrzebujemy już Pokémonów, nie teraz, gdy mamy Digimon.

Cóż, jeden Digimon. Cała porażka z umieszczaniem Pokémonów Palworld nie miało trwać wiecznie, gdy dowiedzieli się o tym prawnicy Nintendo. Ale Pokémon nie jest jedyną grą polegającą na kolekcjonowaniu stworzeń z naszej młodości. Zamiast wkładać Pikachu do Palworldzamiast tego jeden modder zastąpił Eikthyrdeera Garurumonem.

Możesz znaleźć drogę do moda na Nexusmods – ponieważ czuli się trochę bezpieczniej, goszcząc tego gościa – i zastąpi on dużego jelenia Pal Garurumonem. Chcę wiedzieć, czy będzie to oznaczać więcej w przyszłości? Mod zastępuje tylko tego jednego Pal, ale jest tak wiele możliwości, aby przesunąć granice dalej. Oczywiście modder może zostać uderzony ustawą DMCA od Bandai Namco, więc być może nie chce wkładać pracy tylko po to, aby zobaczyć, jak zostanie ona unieważniona.

Palworld, co nie jest zaskoczeniem, nie zwalnia tempa. Gra przekroczyła już 19 milionów graczy na platformie Steam i Xbox, a programiści nawiązali bezpośrednią współpracę z firmą Microsoft, aby zapewnić graczom najlepsze aktualizacje i wsparcie. Podczas gdy gra pojawiała się na Steamie, Palworld stała się także największą premierą usługi Game Pass na konsolę Xbox. Trudno to zobaczyć Palworld zmierzać gdziekolwiek, byle nie w górę, pomimo tego, co niektórzy mogą sądzić o grze i jej związku z serią Pokémon.

Z modów, które do tej pory widzieliśmy, łącznie z tym, oczywiste jest, że fani chcą więcej od gier polegających na kolekcjonowaniu stworzeń. Palworld odniosła wielki sukces z wielu powodów, między innymi z dużego otwartego świata, potencjału dla wielu graczy i sprytnego poczucia humoru. Dopóki inna firma nie powstanie i nie zerwie ze starą formułą, Palworld będzie kontynuował transport ciężarowy.