Zabij serwery Ligi Sprawiedliwości odłączone od sieci 1 godzinę po uruchomieniu wczesnego dostępu

W ironicznym splocie wydarzeń Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości zabił się tuż przed wczesnym dostępem, wyłączając swoje serwery.

Kooperacyjna strzelanka-looter Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości po prostu nie mogę sobie pozwolić na przerwę, ponieważ zaledwie godziny dzielą nas od premiery wczesnego dostępu, a gra już ma problemy wewnętrzne.

Dzisiaj rano Rocksteady Studios, najbardziej znane z fantastycznej serii Batman: Arkham, ogłoszony serwery gry zostaną tymczasowo wyłączone z powodu błędu polegającego na tym, że nowe pliki zapisu rozpoczynają się po ukończeniu historii w 100%.

Rocksteady przeprosił za niedogodności i powiedział, że naprawienie problemu prawdopodobnie zajmie „kilka godzin”, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów. W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, wczesny dostęp już się rozpoczął, ale ponieważ gra opiera się na połączeniu online z serwerami, nie można w nią grać w trybie offline.

Potencjalni gracze byli co najmniej rozczarowani, a wielu stwierdziło, że to „niezbyt dobry wygląd” jak na grę AAA, która ma wkrótce zostać wydana na całym świecie. Inni zwrócili uwagę, że tryb offline gry musi być „najwyższym priorytetem” w przypadku aktualizacji po premierze.

Co gorsza, punkty sprzedaży gier nie otrzymały jeszcze kopii recenzyjnych, a IGN ogłosił, że całkowicie odmówiono im kodu. Szkoda, biorąc pod uwagę, że trylogia Batman: Arkham jest często uważana za szczyt gier o superbohaterach, a jedyną inną grą, która jest bliska jej doskonałości, jest Marvel’s Spider-Man. Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości zobaczymy, jak gracze przejmują kontrolę nad superzłoczyńcami, których misją jest zabicie najsilniejszych bohaterów na Ziemi, którzy oszaleli.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości ukaże się oficjalnie 2 lutego na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC. Wczesny dostęp rozpoczyna się 30 stycznia.