Zabij Ligę Sprawiedliwości na Steamie

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości ma mniej graczy na Steamie niż dziewięcioletnia gra o Batmanie, uff.

To było kilka trudnych tygodni dla nowej gry Suicide Squad. Nawet premiera gry w ramach wczesnego dostępu legła w gruzach, gdy Rocksteady Studios musiało zamknąć serwery z powodu błędu, który automatycznie uniemożliwiał grę nowym graczom. W naszej recenzji wystawiliśmy jej ocenę 6/10, stwierdzając, że choć ogólna rozgrywka była przyjemna, powtarzalne misje i nijaka historia pogarszają wrażenia.

Od tego czasu Rycerz Arkham wyprzedziła teraz także nową grę Suicide Squad na Steamie, mając więcej graczy jednocześnie i znacznie bardziej przychylne recenzje.

Jeśli w to nie grałeś, Rycerz Arkham była wielkim finałem trylogii Arkham studia Rocksteady i choć spotkała się z pewnymi krytykami za poleganie na batmobilu, często jest uważana za jedną z najlepszych gier akcji wszechczasów. Jej reputacja jest legendarna, a jej sukces można porównać jedynie z Marvel’s Spider-Man, kolejną fenomenalną serią gier o superbohaterach.

Z tego powodu nic dziwnego, że fani porzucają strzelankę z looterem Suicide Squad na rzecz bardziej znanej i udoskonalonej rozgrywki.

Zainteresowani gracze mogą grać Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości I Batman: Rycerz Arkham na platformach Xbox, PlayStation i PC, ale jeśli chcesz mojej rekomendacji, zagraj w trylogię Arkham w dowolny dzień tygodnia.