Xbox udostępnia niespodziewane bezpłatne pliki do pobrania, bez konieczności posiadania subskrypcji Game Pass

Gracze Xbox z całego świata, zbierzcie się wokół, a my opowiemy wam historię o kilku niespodziewanych gratisach, z których każdy z was może korzystać bez konieczności rejestrowania się w Game Pass. Powiedzielibyśmy, że to cud Bożego Narodzenia, gdyby nie był początek lutego.

Zawsze sprawia nam tyle radości mówienie o Xboksie w pozytywnym świetle, zamiast ujawniać niepokojące zwolnienia w Microsoft lub przyszłość, w której tytuły na Xbox będą kosztować więcej niż na PlayStation 5; to mile widziana zmiana tempa.

Jak wspomniano wcześniej, te bezpłatne pliki do pobrania nie wymagają subskrypcji Game Pass, chociaż być może już się zarejestrowałeś po obejrzeniu Palworld zdominować i stać się największym uruchomieniem usługi przez stronę trzecią. Nieważne, nadal możesz czerpać korzyści, o których mówimy.

W ramach Xbox Celebrates 2023 stworzono kilka dynamicznych teł, które są teraz dostępne dla graczy Xbox, którzy chcą urozmaicić swoją estetykę.

Już teraz fani są zadowoleni z dostępnych opcji. „To są tacy chorzy! Może pewnego dnia Switch i PS5 otrzymają motywy (miejmy nadzieję!)” – napisał jeden z fanów w odpowiedzi na szybki przegląd wszystkich oferowanych teł.

Ktoś inny napisał: „Och, stary, najpierw narkotyki Cyberpunk tło teraz TO!!! Dziękuję, Xboxie!” Zanim dodali: „Teraz potrzebuję tylko możliwości losowego przełączania wybranych przeze mnie teł”.

Po obejrzeniu wszystkich teł jeden po drugim, jazda na rowerze może być wizualnie przytłaczającym atakiem na oczy, chociaż przypuszczamy, że będzie Cię trzymać w napięciu podczas przewijania różnych menu.

Jeśli chcesz odnowić swoją konsolę Xbox za pomocą jednej z tych „chorych” opcji, zrób to – świat jest przed tobą. Cóż, siedem dynamicznych teł to Twoja ostryga, ale każde z nich sprawia wrażenie nowego świata, a różnica jest taka sama.