Xbox udostępnia dwie darmowe gry, w które będzie można zagrać w ten weekend

To wspaniały mały poczęstunek. W ten weekend powracają Dni bezpłatnego grania na konsoli Xbox, oferując abonentom Xbox Game Pass Ultimate i Core dwie dodatkowe gry, w które mogą grać bez dodatkowych kosztów przez ograniczony czas.

Trzeba przyznać, że nie jest to najmocniejszy skład Free Play Days, jaki widziałem, ale nie jest też zły. Jeśli jesteś fanem gier sportowych i symulatorów zarządzania, ta pozycja powinna być dla Ciebie idealna. Możesz teraz zagłębić się w jedno i drugie NBA 2K24 I Dwupunktowy kampus. Wydarzenie jest już dostępne na żywo i potrwa do 23:59 czasu PDT w niedzielę 11 lutego. Dodam tylko, że pokrywa się to z Call of Duty’a: Modern Warfare IIIdarmowy weekend dla wielu graczy, więc możesz też chcieć to sprawdzić. Aby wziąć udział w tym ostatnim, nie potrzebujesz Game Pass, a kończy się on również w niedzielę 11 lutego, tym razem o 10:00 czasu PDT.

Jeśli chodzi o Dni darmowej gry, Dwupunktowy kampus to symulator zarządzania szkołą od Two Point Studios, który pojawił się w 2022 roku. Ma bardzo przyzwoity wynik 83 w serwisie Metacritic i jest dla ciebie interesującą zagadką Dziedzictwo Hogwartu fanów, nie trzeba po prostu tworzyć „normalnej” szkoły lub uniwersytetu. Tak naprawdę możesz stworzyć własną akademię magii.

W naszej recenzji napisaliśmy: „Dwupunktowy kampus to urocza, ale chaotyczna symulacja zarządzania zapewniająca mnóstwo swobody twórczej. Jeśli kochałeś Szpital DwupunktowyW humorystycznej wersji środowiska ośrodka zdrowia poczujesz się jak w domu za sterami, ale gra jest również niezwykle przyjazna dla nowicjuszy”.

Jeśli chodzi o NBA 2K24dokładnie tego można się spodziewać – najnowszego wpisu w długoletniej serii gier sportowych. Opracowana przez Visual Concepts gra spadła w zeszłym roku, a jej wynik w serwisie Metacritic spadł do 68. Wynik użytkowników wynosi zaledwie 1,9, a użytkownicy deklarują silną niechęć do mikrotransakcji w grze. Mimo to możesz teraz wypróbować obie gry za darmo.