Xbox Series X tańszy niż kiedykolwiek, ale musisz działać szybko

Nie twierdzimy, że jest to część dobrze zaplanowanej kontroli szkód, ale Xbox Series X, który obecnie doświadcza gwałtownych spadków, biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się z Xboxem, wydaje się sprytnym sposobem na sprzedaż niektórych jednostek.

Ten spadek cen pojawia się również w momencie, gdy subskrybenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się dodatkowym gratisem, którego gracze z pewnością będą potrzebować w oczekiwaniu na Aureola emisja drugiego sezonu. Jeszcze raz musimy podkreślić, że nie mówimy, że Microsoft dokładnie to zaplanował, po prostu intrygujące jest, jak wszystko ułożyło się dla firmy w ciągu tygodnia jak cholera.

Wielu fanów Xbox było tak wściekłych spekulacjami, że Xbox staje się wieloplatformowy, że w ramach protestu sprzedali swoje konsole. Mimo że wielu żegna się ze swoimi konsolami, inni chcą dokonać pierwszego zakupu.

Na szczęście dla tych, którzy chcą wydawać, wydawać, wydawać, ilość pieniędzy, którą trzeba wydać, jest znacznie zmniejszona w przypadku Xbox Series X. Obniżka ceny jest tak duża, że ​​jest to najtańsza konsola od czasu jej premiery.

Obecnie konsolę Xbox X można kupić za jedyne 310 USD (mogę podać cenę detaliczną w GBP, ale podejrzewam, że nie będziesz chciał składać zamówień na stronie w USA i ponosić wysokich opłat za wysyłkę). To ślepa okazja. Jest jednak zastrzeżenie co do jego taniości: są to konsole odnowione.

Nie namawiamy do zakupu odnowionych produktów, zwłaszcza gdy technologie stosowane w grach są zwykle tak drogie, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce odnowionego produktu. Dla tych, którzy mają wątpliwości, czy warto w nie inwestować, są one oznaczone jako odnowienia „klasy A”, co oznacza, że ​​nie powinny wykazywać wielu oznak użytkowania i są w pełni sprawne.

Taka okazja prawdopodobnie będzie poszukiwana pomimo obecnego klimatu gier wideo, więc koniecznie sprawdź tę ofertę, zanim zniknie na dobre.