Xbox Series S otrzymuje znaczną obniżkę ceny, ale musisz się spieszyć

W branży gier panuje bałagan. Nie trzeba daleko szukać, aby zobaczyć cięcia w lewo, w prawo i w środku, ponieważ wydawcy odcinają pracowników pomimo zysków. Mimo że nie popieramy takiej brutalności biznesowej, nie możemy też odmówić informowania graczy o absolutnej okazji.

Być może ta obniżka cen odzwierciedla w jakiś sposób sposób, w jaki świat postrzega Microsoft pośród zwolnień i odwołań? Niezależnie od przyczyny, Xbox Series S przeżywa obecnie znaczną obniżkę ceny, co czyni ją znacznie bardziej przyjazną dla starego konta bankowego.

W firmie Dell gracze mogą kupić konsolę Xbox S za 229,99 USD, obniżając jej cenę o 70 USD z 299,99 USD — przeliczyliśmy, że Ty nie musisz tego robić. Dla wszystkich matematyków jest to 23% zniżki.

Warto teraz zauważyć, jak masywny Palworld stało się. Ten tytuł na konsolę Xbox i Steam w ciągu kilku dni zgromadził miliony graczy i chociaż nie każdemu przekonuje się jego „oryginalność”, nie powstrzymuje to ludzi od sprawdzenia swoich sił w tej potwornej grze przetrwania.

Jasne, możesz grać w tę grę przez Steam, ale dla tych z nas, którzy wolą grać na konsoli, jest to znak, aby zagrać w grę, o której wszyscy mówią, na ładnie przecenionej konsoli Xbox Series S. Mimo że nie jest tak potężny jak większy Xbox X, S nadal ma swoje. Być może nie będziesz w stanie pobrać tylu gier, co na siostrzanej konsoli, ale nadal będziesz mógł grać w sporo gier dzięki 10 GB pamięci RAM.

To powinno zapewnić ci wystarczająco dużo miejsca na przeżycie walk Dziedzictwo Hogwartu„przerażającego” DLC, gdy tylko pojawi się na Xbox. A jeśli nie masz ochoty stawić czoła widmowym niewiadomym, podstawowa gra jest wypełniona wszelkiego rodzaju magicznymi cudami!

Działaj szybko, aby zdobyć okazję, albo będziesz zmuszony na zawsze pamiętać swój wstyd.