Xbox oficjalnie zapowiada konsolę nowej generacji i „wielki skok pokoleniowy”

Czy kiedykolwiek spoglądałeś na swoją konsolę PlayStation 5 i/lub Xbox Series X i zastanawiałeś się, po co się tym przejąłeś? Zaledwie trzy lata od premiery obecnej generacji, zarówno Xbox, jak i PlayStation już patrzą w przyszłość.

Konkretnie tam potwierdziła będzie będzie nową konsolą Xbox, która będzie konkurować z PlayStation 6. Powiedziała również, że stanowi ona „największy skok techniczny, jaki kiedykolwiek widziałeś w generacji sprzętu”.

Bond zażartował: „Wyjdzie kilka ekscytujących rzeczy na temat sprzętu, którymi będziemy się podzielić w te święta, a także zainwestowaliśmy w plan działania dotyczący nowej generacji. Naprawdę skupiamy się na zapewnieniu największego skoku technicznego, jaki kiedykolwiek osiągniesz” – zażartował Bond. jakie kiedykolwiek widziałem w tej generacji sprzętu, co czyni go lepszym dla graczy i lepszym dla twórców i wizji, które budują.”

W innym miejscu podcastu Spencer potwierdził, że na PlayStation 5 trafią cztery tytuły ekskluzywne dla konsoli Xbox, choć nie określił, które dokładnie. Wiemy to Pole Gwiazd w rzeczywistości pozostanie jednak ekskluzywny.

„Uważamy, że te cztery gry reprezentują dobrą wartość marki Xbox, ale nie obiecujemy nic poza tym” – powiedział Spencer. Jeśli więc korzystasz z tych innych platform i widzisz, że nadchodzą te cztery gry, nie traktuj tego jako sygnału, że wszystkie rzeczy nadchodzący. Tak nie jest i będziemy się tego uczyć. Naprawdę nie ma zasadniczych zmian w naszym podejściu do ekskluzywności.”