Xbox oferuje gratisy o wartości ponad 500 funtów, ale nie masz na zawsze

Jeśli nie mieszkałeś pod kamieniem przez ostatni miesiąc, być może słyszałeś o małej grze wieloosobowej inspirowanej Pokémonami, zwanej Palworld.

Opracowany przez niezależne studio Pocket Pair, Palworld ukazała się na PC i Xbox jako tytuł wczesnego dostępu 19 stycznia 2024 roku. Jest to gra survivalowa dla wielu graczy, być może podobna do takich gier jak Arka: Przetrwanie ewoluowało oraz seria Monster Hunter firmy Capcom, ale ze stworzeniami inspirowanymi Pokémonami.

Powiedzieć, że twórcy Pocket Pair uchwycili błyskawicę w butelce, byłoby niedopowiedzeniem. Od Palworld został wydany w styczniu i zgromadził ponad 25 milionów graczy na PC i Xbox i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie nastąpi spowolnienie.

Czy Palworld może utrzymać zaangażowanie graczy przez cały rok i później, okaże się. To powiedziawszy, z Palworld jako tytuł wczesnego dostępu, Pocket Pair będzie chciał ulepszyć swoją grę i to niedawno Palworld otrzymał aktualizację, która dodała funkcje, o które prosino od premiery.

W naszej recenzji Palworld powiedzieliśmy: „To zdumiewające, jak wiele zostało zapakowane Palworld biorąc pod uwagę status wczesnego dostępu. Jasne, programiści prawdopodobnie rozszerzą świat, dodadzą więcej Pals i rozwiną historię. Ale to, co tu mamy, jest już wspaniałe i zawiera tak wiele drobnych szczegółów, że będziesz zaskoczony tym, co odkryjesz.

Jeśli jesteś Palworld fanem, który nie ma dość jego dobroci, warto zwrócić uwagę na ten niesamowity konkurs, w którym możesz zdobyć gratisy o wartości ponad 500 funtów. Jednak nie masz wieczności na działanie, więc lepiej działaj szybko. Konkurs, o którym mowa, polega na wygraniu zwyczaju Palworld Xbox Series S, cztery niestandardowe kontrolery i trzymiesięczny kod Xbox Game Pass Ultimate.

Aby mieć szansę na wygranie tego konkursu, wystarczy śledzić Xbox na Twitterze i przesłać dalej tweet konkursu, używając hashtaga #PalworldXboxSweepstakes. Konkurs kończy się 17 marca 2024 r. Niestety, sądząc po regulaminie loterii, w tym konkretnym konkursie mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Jeśli więc mieszkasz w USA i bierzesz udział w tym konkursie, życzę powodzenia.

Palworld jest już dostępny na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Jest także dostępna bez dodatkowych opłat dla abonentów Xbox Game Pass.